Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Piotr

Kościuszki 4, 58-371 Boguszów-Gorce
www.hotelpiotr-gorce.p/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Piotr

Hotel Piotr bogatszy o strefę SPA

Data aktualności: 05-07-2013

 • Hotel Piotr bogatszy o strefę SPA - Hotel Piotr
  Kompleks Gastronomiczno-Konferencyjny działający przy hotelu Piotr w Boguszowie-Gorcach wzbogaci swoją ofertę o usługi SPA i wellness. Prace modernizacyjne mają się zakończyć w 2014 r.. Obecnie obiekt oferuje 26 pokoi, restaurację, sale konferencyjne, kręgielnię i salę bilardową.
   
   
   
   
   
   
   
  Powstająca właśnie przy hotelu Piotr strefa SPA ma być kolejną atrakcją przyciągającą do tego obiektu zarówno turystów indywidualnych, jak i organizatorów spotkań biznesowych. Nowa oferta dostępna będzie od 2014 r. i zawierała będzie zabiegi odnowy biologicznej wraz z gamą relaksujących usług SPA (kąpiele, masaże, aromaterapia, zabiegi błotne itp.). Ponadto ofertę dopełnią luksusowe usługi kosmetyczne, salon fryzjerski oraz usługi profesjonalnego masażysty.
   
  Strefa Wellness obejmować będzie rekreacyjny basen (12 m x 12 m), jacuzzi, saunę fińską, grotę solną oraz łaźnię błotną. Będzie można również skorzystać z Kapsuły SPA, która oferuje wiele zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych odmładzających ciało, poprawiających urodę i usuwających stres. 
   
  Zlokalizowany w Boguszowie-Gorcach na Dolnym Śląsku Kompleks Gastronomiczno-Konferencyjny oferuje organizatorom spotkań cztery sale konferencyjne. Największa z nich – sala konferencyjno-balowa „Helena” może pomieścić do 200 osób, możliwa jest dowolna aranżacja sali, dzięki czemu jest to idealne miejsce na organizację dużych konferencji, szkoleń, ale także firmowych bankietów i imprez integracyjnych. Trzy pozostałe sale konferencyjne: „Kominkowa”, „Antresola” i „Kameralna”, oferują odpowiednio od 26 do 54 miejsc. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny: zestaw nagłośnieniowy wraz z mikrofonami bezprzewodowymi, rzutnik mutlimedialny, ekran, tablice typu flipchart. Na życzenie gości obiekt udostępnia też sprzęt komputerowy, kserokopiarkę i faks. Sale konferencyjne wyposażone są w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt zapewnia na konferencje obsługę gastronomiczną, oferta dostosowana jest do potrzeb klienta – od przerw kawowych, po składające się z wielu dań, kolacje biznesowe. 
   
  Zaplecze noclegowe kompleksu stanowi trzygwiazdkowy hotel Piotr z 26 pokojami łącznie 76 miejsc. Wszystkie pokoje są przestronne, wyposażone w TV-LCD oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Uczestnicy konferencji mają również zapewniony bezpłatny parking.