Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pod Filarami

Dehnelów 10, 41-250 Czeladź
www.podfilarami.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Pod Filarami

Nowe miejsce na konferencje na Śląsku

Data aktualności: 26-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje na Śląsku - Hotel Pod Filarami

  Otwarty pod koniec października 2012 r. hotel w Parku Grabek w Czeladzi posiada zaplecze konferencyjno-bankietowe, na które składają się zarówno małe, kameralne wnętrza, jak również duże, multimedialne sale.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje Ewa Suszczyk, kierownik ds. gastronomii Hotelu Pod Filarami, w samym obiekcie znajduje się duża sala śniadaniowa, a w należącej do hotelu restauracji mieszczą się sale, które są z powodzeniem wykorzystywane do organizacji konferencji. Pomieszczenia mogą w sumie pomieścić do 50 uczestników spotkania. Do ich dyspozycji pozostaje również hotelowy taras, na którym w cieplejszych miesiącach funkcjonuje sezonowy ogródek. Uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji mogą także skorzystać z bogatego zestawu usług oferowanych przez Centrum Wellness & Spa, oddalonego 150 metrów od hotelu.

  Na zaplecze noclegowe Hotelu Pod Filarami składa się 26 miejsc noclegowych w 13 pokojach dla gości, w których zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu. Śniadania serwowane są w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej.

  Hotel posiada monitorowany parking dla gości.

  źródło: www.podfilarami.com.pl