Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Pod Filarami

Dehnelów 10, 41-250 Czeladź
www.podfilarami.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Pod Filarami

Nowy hotel konferencyjny przy dawnej kopalni

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel konferencyjny przy dawnej kopalni - Hotel Pod Filarami
  Już pod koniec października 2012 r. w Czeladzi pojawi się nowe miejsce do organizowania konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. To właśnie wtedy pierwszych gości przyjmie trzygwiazdkowy hotel mieszczący się w zabytkowym budynku stróżówki, należącym przed laty do kopalni węgla kamiennego Saturn.
   
   
   
   
   
   
  Prace budowlane przy Hotelu Pod Filarami trwały cztery lata i były prowadzone pod nadzorem konserwatora zabytków. Podczas przebudowy odtworzone zostały wszystkie architektoniczne szczegóły budynku, odrestaurowano taras, obiekt zyskał również własny parking.
   
  Jak informuje Andrzej Gut, właściciel hotelu i sąsiadującej z nim Restauracji Pod Filarami, trzygwiazdkowy obiekt przy ulicy Dehnelów przyjmie pierwszych gości pod koniec października 2012 r. W hotelu znalazło się ponad 30 miejsc noclegowych w 13 dwuosobowych pokojach dla gości. Jeden z pokoi znajdujących się na parterze budynku został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajdzie się również sala konferencyjna, która zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Dodatkową atrakcją dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń jest skorzystania z oferty pobliskiego kompleksu saunowo-basenowego Termy Rzymskie na preferencyjnych warunkach.
   
  źródło: www.gut.com.pl