Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Prezydencki

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
http://www.hoteleprezydenckie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Wójcik Marcin Specjalista ds. marketingu (Dział Marketingu) 017 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Prezydencki

Powstaje nowe centrum Hotelowo-Kongresowe w Rzeszowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstaje nowe centrum Hotelowo-Kongresowe w Rzeszowie - Hotel Prezydencki

  Od około roku trwa rozbudowa Centrum Hotelowo-Kongresowego przy Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Ostatecznie prace mają zakończyć się w październiku 2011 r.
   

   

   

   

   

   

   

  Powierzchnia całkowita nowego obiektu sięgać ma 8 tysięcy m.k.w. W nowej części znajdować się będzie 40 pokoi hotelowych, wielofunkcyjna sala, przygotowana na organizację kongresów i konferencji z udziałem 1000 osób a także 2 restauracje.

  Nowe centrum wyposażone zostanie również w SPA, siłownię oraz dla wygody klientów – parking  podziemny.

  Obecnie do dyspozycji gości Hotel Prezydencki oddaje 60 pokoi, w tym 15 pokoi jednoosobowych, 28 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi typu studio a także apartamenty: Mały, Duży oraz przygotowany z myślą o wymagających klientach biznesowych – Pokój konferencyjny. Pokój konferencyjny połączony jest z salą konferencyjną przeznaczoną na spotkania, w których udział wziąć może nawet 20 osób. Posiada klimatyzację i stały dostęp do Internetu.

  Do tej pory istniała w hotelu możliwość organizowania konferencji w jednej z czterech sal konferencyjnych, z których największa mieści 100 osób. Po zakończenie prac liczba ta zwiększyć ma się dziesięciokrotnie.

  Ponadto w hotelu znajdują się także sauny, Drink Bar, restauracja oraz salon fryzjersko-kosmetyczny.

  Prezydencki przyjmuje gości od 1992 roku. Hotel włączony jest do programu Polish Prestige Hotels & Resorts – grupy polskich obiektów  hotelowych wyróżniających się usytuowaniem, standardem oraz profesjonalizmem obsługi.  źródło: www.propertynews.pl
               www.konferencje.pl