Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Prezydencki

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
http://www.hoteleprezydenckie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Wójcik Marcin Specjalista ds. marketingu (Dział Marketingu) 017 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Prezydencki

Rozbudowa dobiega końca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozbudowa dobiega końca - Hotel Prezydencki

  Rozbudowany Hotel Prezydencki w Rzeszowie zaoferuje swoim klientom nowoczesne sale kongresowe na 1000 osób.
   

   

   

   

   

   

   

   

  W hotelu obok nowoczesnego zaplecza konferencyjnego znajdzie się również profesjonalne spa. Nie zabraknie też ekskluzywnych pokoi dla najbardziej wymagających gości. Otwarcie odnowionego obiektu odbyć ma się jeszcze w tym miesiącu.


  Zaplecze kongresowe przygotowane zostało na kongresy z udziałem nawet 1000 osób. Sale mają modułowy układ dzięki czemu można je dzielić i łączyć w zależności od potrzeb. W centrum równolegle odbywać się może kilka imprez.


  Do tej pory istniała w hotelu możliwość organizowania konferencji w jednej z czterech sal konferencyjnych, z których największa mieści 100 osób.
  Rozbudowana część spełnia standard czterech gwiazdek, dzięki czemu klienci mają zagwarantowany bardzo wysoki poziom zarówno obiektu jak i obsługi.


  Do dyspozycji gości przygotowano 40  nowych, ekskluzywnie wyposażonych pokoi. Wcześniej hotel udostępniał 60 pokoi, w tym 15 pokoi jednoosobowych, 28 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi typu studio a także apartamenty.


  Hotel Prezydencki posiada również SPA, gabinet odnowy biologicznej oraz zakład fryzjerski. Ponadto w hotelu znajdują się dwie restauracje, w tym jedna włoska, a także podziemny parking.


  Hotel Prezydencki rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. Był jednym z pierwszych ekskluzywnych trzygwiazdkowców na Podkarpaciu. Hotel włączony jest do programu Polish Prestige Hotels & Resorts – grupy polskich obiektów  hotelowych wyróżniających się usytuowaniem, standardem oraz profesjonalizmem obsługi.

   


  źródło: www.strefabiznesu.nowiny24.pl