Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Prezydencki

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
http://www.hoteleprezydenckie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Wójcik Marcin Specjalista ds. marketingu (Dział Marketingu) 017 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Prezydencki

Nowe sale konferencyjne w Rzeszowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne w Rzeszowie - Hotel Prezydencki

  Nowe sale konferencyjne z kabinami dla tłumaczy oddał do użytku gości rozbudowany, odnowiony Hotel Prezydencki w Rzeszowie.

   

   

   

   

   

     To jednak nie koniec nowości. Do użytku hotel udostępnił również nowoczesne, komfortowo wyposażone pokoje a także restauracje.

  Zmiany i modernizacja hotelu zaowocowały podniesieniem standardu obiektu. Hotel Prezydencki dołączył do prestiżowego grona obiektów czterogwiazdkowych – przynajmniej częściowo. Starsza część hotelu pozostała z trzema gwiazdkami.

  W nowej części powstało 38 pokoi, w tym pięć apartamentów. Funkcjonują tam również dwie nowe restauracje.

  Tam również znajdują się sale konferencyjne przygotowane do organizacji kongresów, konferencji, szkoleń i różnego rodzaju spotkań. Centrum konferencyjne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny pomieścić może do 1000 osób. Sale mają modułowy układ dzięki czemu można je dzielić i łączyć w zależności od potrzeb. W centrum równolegle odbywać się może kilka imprez. Dla gości wybudowany został również parking podziemny.

  W starej części znajduje się 60 pokoi, w tym 15 pokoi jednoosobowych, 28 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi typu studio a także apartamenty.

  Hotel Prezydencki posiada również SPA, gabinet odnowy biologicznej oraz zakład fryzjerski

  Hotel Prezydencki rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. Był jednym z pierwszych ekskluzywnych trzygwiazdkowców na Podkarpaciu. Hotel włączony jest do programu Polish Prestige Hotels & Resorts – grupy polskich obiektów  hotelowych wyróżniających się usytuowaniem, standardem oraz profesjonalizmem obsługi.  źródło: www.strefabiznesu.nowiny24.pl
               www.konferencje.pl