Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Puławska Residence

Puławska 361, 02-801 Warszawa
www.pulawskaresidence.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Błoch Conference & Banquet Manager +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Puławska Residence

Szczegóły nowego hotelu zdradza Julita Rybińska- Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

Data aktualności: 22-11-2012

 • Szczegóły nowego hotelu zdradza Julita Rybińska- Dyrektor Marketingu i Sprzedaży - Hotel Puławska Residence

  Trzygwiazdkowy Puławska Residence Hotel pierwszych gości przyjmie już wkrótce. O tym co swoim gościom zaoferuje nowy obiekt opowiada Julita Rybińska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, Puławska Residence Hotel.

   

   

   

   

   

   


  O hotelu


  Nowy hotel  o standardzie mocnych trzech gwiazdek pojawi się w Warszawie. - Mocnych ponieważ, właściciel stawia na kadrę kierowniczą z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie - wyjaśnia Julita Rybińska. Trzon tworzą managerowie wywodzący się z sieciowych hoteli pięciogwiazdkowych np.: Marriott czy grupa Rezidor. Nie wykluczone iż z czasem będziemy starać się o czwartą gwiazdkę - zdradza serwisowi konferencje.pl Rybińska.


  Hotel o profilu biznesowym, znajdować się będzie na Warszawskim Ursynowie w  sąsiedztwie wciąż rozwijających się centrów biznesowych i business parków.  - Stawiany zdecydowanie na klienta biznesowego zarówno indywidualnego jak i grupowego  - mówi Dyrektor Marketingu powstającego obiektu.

  Zakwaterowanie


  Hotel posiadać będzie 197  pokoi wyposażonych m.in w bezpłatny Internet, TV SAT, telefon z pocztą głosowa a także specjalnie przygotowane do pracy biurko. Klient będzie miał do wyboru pokoje typu: Standard, Biznes oraz Apartamenty.
  Pokoje typu Biznes i Apartamenty wyposażone zostaną dodatkowo w codzienną prasę oraz sejf. Goście mieszkający w tych pokojach będą mieli także możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania jak również zniżkę na usług Centrum Biznesu.

   

   


  Dodatkowo w hotelu znajdować się będzie podziemny, monitorowany parking z 104 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, Fitness Club z zewnętrznym tarasem, a także restuacja hotelowa na 90 osób oraz lobby bar na 50 osób.

  Możliwości konferencyjne


  Ile sal konferencyjnych znajdzie się w hotelu wciąż nie wiadomo. - Na chwilę obecną mogę potwierdzić iż hotel będzie miał 4 sale, największa o pow. Ok. 280 m2 (jest to sala podzielna na 3 sale o pow. 90 m2 każda) - mówi Dyrektor Marketingu Hotelu Puławska Residence. Wciąż trwają rozmowy dotyczące ewentualnego powiększenia części konferencyjnej więc ilość sal może ulec zwiększeniu. Dodatkowym atutem jest przestronne foyer o pow. ok 180m2 - idealne rozwiązanie na przerwy kawowe, lunche czy przestrzeń wystawienniczą - dodaje nasza rozmówczyni.

  Rezerwacje


  - Wstępnych rezerwacji sal i pokoi można już dokonywać. - informuje Julita Rybińska. Oferta konferencyjna jest już stworzona.
  Otwarcie hotelu przewidziane jest na lato 2011.

   


  źródło: www.konferencje.pl
   

Oferty specjalne

 • Hot Fridays w Puławska Residence

  Koniec tygodnia to idealny dzień na spotkanie biznesowe. Tylko w piątek oferujemy specjalne ceny na pakiety konferencyjne i pobyty w naszym hotelu. Zapraszamy do skorzystania z oferty która spełni oczekiwania wszystkich planujących spotkania na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Do dyspozycji...