Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Puławska Residence

Puławska 361, 02-801 Warszawa
www.pulawskaresidence.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Błoch Conference & Banquet Manager +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Puławska Residence

Nowe miejsce na konferencje w Warszawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje w Warszawie - Hotel Puławska Residence

  W Warszawie pierwszych gości przyjął nowy, trzygwiazdkowy hotel - Puławska Residence. Hotel o profilu biznesowym, znajduje się na Warszawskim Ursynowie w  sąsiedztwie wciąż rozwijających się centrów biznesowych i business parków.

   

   

   

   

   

     Puławska Residence to hotel o standardzie mocnych trzech gwiazdek. - Mocnych ponieważ, właściciel stawia na kadrę kierowniczą z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie - wyjaśnia Julita Rybińska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży nowego hotelu. Trzon tworzą managerowie wywodzący się z sieciowych hoteli pięciogwiazdkowych np.: Marriott czy grupa Rezidor.


  W hotelu znajduje się 197 nowocześnie urządzonych pokoi i apartamentów, w tym 127 pokoi typu Standard, 35 pokoi typu Biznes oraz 35 luksusowych Apartamentów. Hotel posiada także 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.


  Pokoje typu Biznes i Apartamenty wyposażone zostaną dodatkowo w codzienną prasę oraz sejf. Goście mieszkający w tych pokojach będą mieli także możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania jak również zniżkę na usług Centrum Biznesu.


  Hotel na potrzeby biznesu przygotował profesjonalne centrum konferencyjne. W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne, z których największa pomieści nawet 300 osób.  Wszystkie sale wyposażone są m.in. w indywidualnie sterowaną klimatyzację, oświetlenie, nagłośnienie, projektory multimedialne a także ekrany i tablice. Hotel zapewnia również obsługę gastronomiczną. Na miejscu znajduje się  Restauracja Liwia oraz Lobby Bar.
  W hotelu odbywać się będą konferencje, szkolenia oraz różnego rodzaju eventy.

   

  Hotel oferuje również dodatkowe usługi jak transport , parking czy usługi pralnicze.
   

   

  źródło: www konferencje.pl

Oferty specjalne

 • Hot Fridays w Puławska Residence

  Koniec tygodnia to idealny dzień na spotkanie biznesowe. Tylko w piątek oferujemy specjalne ceny na pakiety konferencyjne i pobyty w naszym hotelu. Zapraszamy do skorzystania z oferty która spełni oczekiwania wszystkich planujących spotkania na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Do dyspozycji...