Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Puławska Residence

Puławska 361, 02-801 Warszawa
www.pulawskaresidence.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Błoch Conference & Banquet Manager +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Puławska Residence

Warszawski hotel konferencyjny uznany za inwestycję roku

Data aktualności: 14-12-2012

 • Warszawski hotel konferencyjny uznany za inwestycję roku - Hotel Puławska Residence

  Trzygwiazdkowy hotel został nagrodzony przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w ramach Programu dla Branży Budowlanej w kategorii "Inwestycja roku 2012". Obiekt zyskał uznanie jury m.in. za sprawą innowacyjności zastosowanych w nim rozwiązań architektonicznych.

   

   

   

   

   


  Program dla Branży Budowlanej skierowany jest do branży budownictwa: mieszkaniowego, komercyjnego, przemysłowego i infrastrukturalnego w Polsce. Ideą programu jest wybór najlepszych deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji zrealizowanych na terenie Polski. Laureatów konkursu wyłonili niezależni specjaliści branżowi oraz Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej Gali Finałowej Programu, która odbyła się w dniach 17-18 listopada 2012 r. na targach mieszkaniowych "Nowy Dom Nowe Mieszkanie zorganizowanych przez Murator Expo w Warszawie.

  W zbudowanym przez firmę Arche Hotelu Puławska Residence znajduje się 197 w pełni wyposażonych i umeblowanych pokoi, w tym 127 pokoi typu Standard, 35 pokoi typu Biznes oraz 35 apartamentów. Ich właściciele potraktowali je jako lokatę kapitału - w ich imieniu hotelem zarządza wspomniana firma. Jednym z atutów obiektu jest centrum konferencyjne, w skład którego wchodzi 8 sal konferencyjnych. Największa z nich, o powierzchni 270 mkw. jest w stanie pomieścić do 300 osób w ustawieniu teatralnym. Z kolei do mieszczącego się nieopodal foyer o powierzchni 180 mkw. można zarówno wprowadzić samochód, jak też organizować w nim duże wystawy i inne imprezy. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane i posiadają dostęp do światła dziennego. Na ich wyposażenie składają się: system nagłośnienia, projektory multimedialne, ekrany i flipcharty. O właściwy przebieg konferencji dba dedykowany koordynator ds. konferencji i bankietów, do dyspozycji ich uczestników pozostają również hotelowe Centrum Biznesu, lobby bar i restauracja Liwia. Hotel posiada także 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i oferuje takie dodatkowe usługi jak transport, parking czy usługi pralnicze.

  źródło: www.pulawskaresidence.com.pl

Oferty specjalne

 • Hot Fridays w Puławska Residence

  Koniec tygodnia to idealny dzień na spotkanie biznesowe. Tylko w piątek oferujemy specjalne ceny na pakiety konferencyjne i pobyty w naszym hotelu. Zapraszamy do skorzystania z oferty która spełni oczekiwania wszystkich planujących spotkania na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Do dyspozycji...