Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Puławska Residence

Puławska 361, 02-801 Warszawa
www.pulawskaresidence.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Błoch Conference & Banquet Manager +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Puławska Residence

Puławska Residence - piątkowe konferencje w atrakcyjnych cenach

Data aktualności: 02-02-2015

 • Puławska Residence - piątkowe konferencje w atrakcyjnych cenach - Hotel Puławska Residence

  Dla swoich klientów biznesowych oraz event managerów warszawski hotel Puławska Residence przygotował coś specjalnego – pakiet konferencyjny „Hot Friday”, czyli piątkowe konferencje w przystępnych cenach.

   

  „Hot Friday” to nowa propozycja hotelu Puławska Residence, która z pewnością spodoba się klientom stawiającym na wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Dla tych, którzy pragną fachowo przygotowanej konferencji lub spotkania biznesowego czekają piątkowe zniżki – zarówno na pakiety konferencyjne, jak i noclegi. 
   

  Atrakcyjne centrum konferencyjne w Warszawie


  Do użytku gości hotel oddaje niezwykle rozbudowane i w pełni wyposażone centrum konferencyjne w postaci 8 sal o łącznej powierzchni 450 mkw. (630 mkw. razem z foyer) mieszczących od 20 do 100 osób każda. W zależności od potrzeb klientów sale można łączyć, uzyskując tym samym największe pomieszczenie dostosowane do jednorazowego przyjęcia 300 osób. Jak na profesjonalny obiekt konferencyjny przystało, wszystkie sale hotelu Puławska Residence wyposażone są w klimatyzację, nagłośnienie i dostęp do Internetu, a także w fachowy sprzęt – projektory multimedialne, ekrany, flipcharty oraz tablice z zestawami do pisania.


  Na klientów czeka również Dedykowany Koordynator ds. Konferencji i Bankietów – indywidualny opiekun, który z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania, a także pomoże w organizacji spotkania i udzieli wsparcia technicznego. Do dyspozycji gości oddano również komfortowe foyer, gdzie nie tylko można odpocząć z filiżanką kawy, ale i zjeść obiad czy kolację – warto bowiem skorzystać z usług gastronomicznych hotelu i zapewnić uczestnikom konferencji smaczny posiłek między spotkaniami.


  Tym, którzy pragną zostać w obiekcie trochę dłużej, Puławska Residence oferuje pokoje typu standard i biznes, a także apartamenty w niezwykle korzystnych cenach. Na gości czeka blisko 360 miejsc noclegowych w 197 pokojach z aneksem kuchennym. Odpoczynek po pracowitym dniu szkoleniowym zapewni lobby bar, siłownia i sauna.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Hot Fridays w Puławska Residence

  Koniec tygodnia to idealny dzień na spotkanie biznesowe. Tylko w piątek oferujemy specjalne ceny na pakiety konferencyjne i pobyty w naszym hotelu. Zapraszamy do skorzystania z oferty która spełni oczekiwania wszystkich planujących spotkania na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Do dyspozycji...