Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Racibor

Wojska Polskiego 25, 47-400 Racibórz
http://www.hotelracibor.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Racibor

Wkrótce nowy hotel w województwie śląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wkrótce nowy hotel w województwie śląskim - Hotel Racibor

  W Raciborzu, w województwie śląskim powstaje nowy trzygwiazdkowy Hotel Racibor. Nowy obiekt pierwszych gości przyjąć ma na początku przyszłego roku.

   

   

   

   

   

   


  Trzygwiazdkowy Racibor zlokalizowany będzie w centrum miasta, w odległości około 200 metrów od rynku. Nowy hotel znajdować się będzie w budynku, którego powstanie datowane jest na początek lat trzydziestych ubiegłego wieku. Na potrzeby obiektu hotelowego budynek został przebudowany i odrestaurowany. Obecnie trwają prace aranżacyjne wewnątrz hotelu.


  Swoim gościom hotel zaoferuje ponad 70 miejsc noclegowych w  40 komfortowo wyposażonych pokojach  - w tym jedno- oraz dwuosobowych.
  Na potrzeby biznesu i spotkań o różnych charakterze hotel udostępniać będzię sale konferencyjne,  gdzie znajdzie się sprzęt multimedialny niezbędny do prawidłowego przebiegu każdego spotkania.


  W nowym obiekcie nie zabraknie również restauracji i pubu. Ponadto w hotelu mieścić się będzie gabinet odnowy biologicznej oraz siłownia wraz z sauną.


  Hotel Racibor otwarty ma zostać na początku 2012 roku. W chwili obecnej hotel prowadzi rekrutację. Osoby zainteresowane znaleźć mogą szczegółowe informacje na stronie obiektu.


  Inwestorem hotelu jest firma Awa Sp. z o.o. z siedzią w Raciborzu.  źródło: www.hotelracibor.com