Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Racibor

Wojska Polskiego 25, 47-400 Racibórz
http://www.hotelracibor.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Racibor

Nowo otwarty hotel w Raciborzu promuje swoją ofertę na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowo otwarty hotel w Raciborzu promuje swoją ofertę na konferencje - Hotel Racibor

  Różnorodność możliwości aranżacji sal konferencyjnych pozwala na ich indywidualne dostosowanie do potrzeb uczestników.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Jak informują przedstawiciele otwartego 3 marca 2012 r. obiektu, trzygwiazdkowy hotel oddaje już do dyspozycji gości dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, system nagłośnieniowy, dostęp do internetu oraz inne udogodnienia umożliwiające prowadzenie spotkań o dowolnym charakterze. Pomieszczenia mogą służyć do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, seminariów oraz spotkań biznesowych.

  W układzie konferencyjnym każda z sal jest w stanie pomieścić 38 osób, w kinowym - 35, a w okolicznościowym - 24 osoby. Z myślą o organizatorach konferencji do oferty hotelu wprowadzono pakiety, obejmujące wynajem jednej z sal na cały dzień wraz przerwami kawowymi, obiadem, kolacją oraz noclegiem dla gości i śniadaniem.

  Hotel Racibor oddaje do dyspozycji gości 40 pokoi - są to pokoje jedno- i dwuosobowe, typu premium i apartamenty. Hotelowa restauracja oferuje śniadania, obiady i kolacje, jak również jest w stanie zadbać o catering podczas odbywającej się w obiekcie konferencji. Z kolei pub może służyć jako miejsce na nieformalne spotkania biznesowe. Ofertę obiektu uzupełniają spa i siłownia.

   


  źródło: www.hotelracibor.pl