Organizacja konferencji to niełatwe zadanie. Zwłaszcza jeśli chcemy zaskoczyć jej uczestników lub dać im coś więcej niż tylko kilka sesji w czterech ścianach przed projektorem. W takich sytuacjach sprawdzi się podwarszawskie Rancho Pod Bocianem.

 

Po pierwsze: przestrzeń konferencyjna

Rancho Pod Bocianem dysponuje czterema salami konferencyjnymi. Największa z nich - Wielka Polana – pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe trzy sale to miejsce dla łącznie 97 uczestników konferencji. Każde pomieszczenie konferencyjne ma dostęp do światła dziennego, posiada klimatyzację oraz dostęp do sieci wi-fi.  Ponadto, wszystkie sale konferencyjne sąsiadują z otwartą przestrzenią (antresolą lub holem), którą można wykorzystać do zorganizowania słodkiego bufetu w trakcie przerw kawowych.

Rancho pod bocianem sale konferencyjne  

Po drugie: doświadczenie i referencje

Rancho Pod Bocianem organizuje konferencje i eventy na tyle długo, by wiedzieć, co zrobić kiedy dopada nas złośliwość rzeczy martwych. Niedziałający laptop lub projektor, zimny serwis kawowy, czy brak prądu to okoliczności, na które Rancho jest przygotowane. Cały ośrodek podłączony jest do awaryjnego agregatu prądotwórczego. Poza tym – dbałość o szczegóły. Przed konferencją tworzona jest agenda spotkania, która wcześniej jest konsultowana z klientem i zatwierdzana. Agenda pozwala na dopięcie planu konferencji na ostatni guzik co do kwadransa.

Z usług Rancho Pod Bocianem skorzystały firmy, takie jak Bosch, Ikea, Compensa, ING, IBM czy Grupa Żywiec S.A. Każda z nich pozostawiła po sobie pochlebne referencje.  

Po trzecie: otoczenie i atrakcje w terenie

Konferencja w czterech ścianach to nie wszystko, co Rancho Pod Bocianem oferuje swoim gościom. Ranczo dysponuje przestrzenią wielkości 20 hektarów, na której można zorganizować dla uczestników konferencji czy szkolenia także atrakcje w terenie. Park linowy, golf, łowisko, quady, strzelnice, ścianka wspinaczkowa, grille i tańce pod gołym niebem to wszystko może przyczynić się do tego, że Twoja konferencja czy szkolenie będzie także świetną zabawą, integracją, a tym samym niezapomnianym wypadem za miasto!

Nie bez znaczenia pozostaje też lokalizacja rancza. To tylko 25 km od Warszawy, a bliskość natury Chojnowskiego Parku Krajobrazowego powoduje, że przy okazji udanej konferencji, możemy też porządnie wypocząć i z typowego spotkania w mieście uczynić pobyt, który łączy przyjemne z pożytecznym.

Rancho Pod Bocianem sale konferencyjne pod WarszawąRancho pod bocianem sale konferencyjne pod warszawą  

Po czwarte: dobrze jedzenie i wygodny nocleg

Pod Bocianem znajduje się restauracja Stara Izba specjalizująca się w kuchni polskiej. Menu jest autorskie, inspirowane stołem staropolskiego szlachcica. Kucharze czerpią też z bogactwa produktów sezonowych i czasem eksperymentują z przepisami kuchni europejskiej. Ponadto, obiekt ma swoją własną wędzarnię. W sali Starej Izby (w której znajduje się kominek i wyjście do ogrodu!) także mogą odbywać się spotkania biznesowe. W ustawieniu teatralnym sala restauracyjna pomieści 32 osoby.

W Rancho Pod Bocianem nocleg otrzyma jednocześnie 107 osób w 46 pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych, apartamencie oraz domku weekendowym Każdy z pokoi posiada standardowe wyposażenie, a ponadto ma w sobie klimat staropolskiego folwarku. Obiekt dysponuje także dużym parkingiem.  

Po piąte: elastyczność i uczciwość

Gospodarze Rancha znajdą sobie sprawę, że nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem. Zmiana grafiku czy opóźnienie to nie problem – wystarczy telefon. Ponadto, ważna jest dla nich opinia gości, dlatego dużą wagę przywiązują do podsumowania konferencji z organizatorem oraz informacji zwrotnych od uczestników.