Kończy się wiosna, lato zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy pole do popisu przy organizacji firmowej imprezy powiększa się o wszelkie formy eventów w terenie. A w takich właśnie specjalizuje się Rancho Pod Bocianem.

Ranczo to miejsce, które odpowiada na potrzeby niemal każdej formy eventu – profesjonalnej konferencji, ciekawego wyjazdu integracyjnego czy firmowego pikniku. Czynnikiem, który odpowiada za tę wszechstronność jest m.in. lokalizacja  - zaledwie 25 km od najważniejszego ośrodka konferencyjnego w Polsce - Warszawy, a zarazem rzut kamieniem od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Rancho Pod Bocianem Tarczyn sale konferencyjne pod Warszawą

Piknik doskonały, czyli eventy w terenie na Rancho Pod Bocianem

Dwadzieścia hektarów – to powierzchnia z przeznaczeniem na pikniki i inne imprezy w terenie, jaką dysponuje Rancho Pod Bocianem. Podczas Twojego pikniku na ranczo może zdarzyć się wszystko – zabawa w parku linowym, gra w golfa, łowienie ryb, szaleństwo na quadach, czy ściance wspinaczkowej, a także grillowanie i tańce pod gołym niebem. A jeśli zdarzy się coś nieprzewidywanego – zabraknie prądu, nie zadziała potrzebny sprzęt itd. ekipa rancza ma na to swoje sposoby i zajmie się organizacją Twojego pikniku od A do Z.

Rancho pod bocianem pikniki kolaż

Miejsce na konferencje pod Warszawą

Rancho Pod Bocianem oferuje cztery sale konferencyjne. Wszystkie cztery łącznie dają miejsce dla 350 osób. Największa sala - Wielka Polana – pomieści jednocześnie 200 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe trzy sale to miejsce dla łącznie 97 uczestników konferencji. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne mają dostęp do światła dziennego, wyposażone są w klimatyzację oraz dostęp do sieci wi-fi. Co więcej, każda z sal konferencyjnych sąsiaduje z otwartą przestrzenią (antresolą lub holem), którą również można wykorzystać podczas eventu.

Sale konferencyjne warszawa Konferencje warszawa Sale konferencyjne za miastem

Komfortowy nocleg i swojskie jedzenie w Rancho Pod Bocianem

Zaplecze noclegowe obiektu to 107 miejsc w 46 pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych, apartamencie oraz domku weekendowym. Oprócz standardowego wyposażenia pokoi to, co oferuje ranczo to jedyny w swoim rodzaju swojski klimat i wystrój wnętrz nawiązujący do polskiej rdzennej wsi. W gastronomicznej ofercie obiektu znajdziemy Starą Izbę z autorskim menu bazującym na polskiej tradycyjnej kuchni oraz własną wędzarnię. W sali restauracyjnej Starej Izby znajduje się kominek oraz wyjście do ogrodu, pomieści ona jednocześnie się 32 osoby.