Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Remes Sport & Spa

Parkowa 48, 64-330 Opalenica
www.hotelremes.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Hirsch Kierownik Sprzedaży i Marketingu +48 (...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Remes Sport & Spa

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Poznaniem zostanie rozbudowany

Data aktualności: 20-02-2013

 • Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Poznaniem zostanie rozbudowany - Hotel Remes Sport & Spa

  Rosnące zainteresowanie obiektem w Opalenicy sprawiło, że jego właściciel zamierza dobudować do budynku hotelu nowe skrzydło. Znajdzie się w nim 120 dodatkowych miejsc noclegowych.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje w rozmowie z serwisem Sport.pl Bartosz Remplewicz, właściciel i prezes spółki Remes, zarządzającej hotelem i ośrodkiem piłkarskim w Opalenicy, prace budowlane miałyby rozpocząć się jeszcze w 2013 r.

  Na chwilę obecną Hotel Remes Sport & Spa dysponuje 147 miejscami noclegowymi w 43 pokojach typu Standard, 11 typu Superior i 4 apartamentach z bezpłatnym dostępem do internetu. W obiekcie mieści się 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych, w których mogą odbywać się konferencje, spotkania biznesowe, prelekcje, warsztaty, szkolenia i wykłady. Pomieszczenia można ze sobą łączyć dzięki systemowi przesuwanych ścian, co daje możliwość organizowania konferencji z udziałem do 400 osób. W każdym pomieszczeniu znajduje się wysokiej jakości nagłośnienie oraz projektor multimedialny, dzięki któremu prezentacje są widoczne z całej sali, nawet w mocno słoneczne dni. Każdy uczestnik konferencji ma możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu. Na terenie Hotelu Remes Sport & Spa znajdują się również restauracja, dwupoziomowy klub, gabinety SPA, basen, sauna, siłownia oraz boiska sportowe. Obiekt specjalizuje się w organizacji firmowych spotkań, imprezy sportowych i eventy z udziałem do 5000 osób.

  źródło: Sport.pl

Oferty specjalne