Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Remes Sport & Spa

Parkowa 48, 64-330 Opalenica
www.hotelremes.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Hirsch Kierownik Sprzedaży i Marketingu +48 (...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Remes Sport & Spa

Nowa sala konferencyjna w hotelu Remes już niebawem

Data aktualności: 21-10-2016

 • Nowa sala konferencyjna w hotelu Remes już niebawem - Hotel Remes Sport & Spa

  W grudniu br. ma dobiec końca rozbudowa w podpoznańskim, czterogwiazdkowym hotelu Remes. Ośrodek zyska dwukondygnacyjny budynek pobytowy, a w nim nowe pokoje hotelowe oraz kolejną salę konferencyjną.


   

  Hotel Remes to położony w Opalenicy w powiecie nowotomyskim czterogwiazdkowy obiekt, znany nie tylko z organizowania licznych konferencji na mniejszą i większą skalę, ale również z goszczenia podczas przedsezonowych zgrupowań wielu krajowych i zagranicznych drużyn piłkarskich. Przed rokiem rozpoczęto prace nad rozbudową kompleksu, na którego terenie znajduje się już 58 pokoi (147 miejsc noclegowych) oraz 6 sal konferencyjnych, w których można zorganizować spotkania biznesowe na maksymalnie 300 osób. Projekt zakładał wzniesienie 10 bungalowów oraz nowego budynku pobytowego, połączonego z hotelem szklanym tunelem.

   

   

  Wykonawca inwestycji, firma Budownictwo Moniuszko, przewiduje zakończenie prac na koniec bieżącego roku. W nowym dwukondygnacyjnym budynku goście znajdą 40 dwuosobowych pokoi i apartamentów oraz salę konferencyjną o powierzchni 5 tys. mkw. Standard wyposażenia nowego pomieszczenia konferencyjnego ma, podobnie jak w innych salach, obejmować sprzęt audiowizualny, system nagłośnienia, klimatyzację oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Oferty specjalne