Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Royal

Św. Marcin 71, 61-808 Poznań
www.hotel-royal.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bartosz Łukowiak Manager ds. Marketingu i Konferencji +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Royal

Hotel Royal będzie miał nową salę konferencyjną

Data aktualności: 14-08-2014

 • Hotel Royal będzie miał nową salę konferencyjną - Hotel Royal
  Po rozbudowie, która miała miejsce w 2013 r., poznański hotel planuje kolejne inwestycje. W ich efekcie w obiekcie pojawi się nowa sala konferencyjna oraz dodatkowe pokoje dla gości.

  W listopadzie 2013 r. w hotelu oddano do użytku 8 nowych pokoi oraz salę konferencyjną o powierzchni 80 mkw., mogącą pomieścić 50 osób w ustawieniu teatralnym i 30 przy stole. W 2015 r. w budynku ma pojawić się kolejna sala konferencyjna. Zwiększeniu ulegnie też liczba pokoi dla gości.
   
  Obecnie Hotel Royal dysponuje zapleczem konferencyjnym w postaci wspomnianej już sali konferencyjnej oraz mniejszej mieszczącej 20 osób w układzie teatralnym i 10 przy stole. Pomieszczenia mają dostęp do światła dziennego i zostały wyposażone w klimatyzację, nowoczesny sprzęt multimedialny, ekran i flipchart. Obsługa obiektu świadczy usługi cateringowe i organizuje przerwy kawowe.
   
  W Hotelu Royal funkcjonują: bar, kawiarnia oraz sala śniadaniowa. Zaplecze noclegowe obiektu to 67 miejsc w 38 pokojach typu Standard, Superior, Deluxe oraz apartament.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: