Eleganckie wnętrza, przytulne pokoje i nowoczesne sale na kameralne konferencje w centrum Poznania. Do tego klimat zabytkowej kamienicy, dobry styl, spokój i profesjonalna obsługa. Słowem – trzygwiazdkowy Hotel Royal.

Konferencje z klasą w centrum Poznania

Dla organizatorów konferencji hotel ma propozycje na każdą okazję. Na większe eventy przeznaczona jest sala Art Deco o powierzchni 80 mkw., która pomieści jednocześnie 50 osób. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, ma dostęp do naturalnego światła oraz znajduje się od strony podwórza, co gwarantuje ciszę, mimo że hotel znajduje się przy ruchliwej ulicy. Natomiast na spotkania w mniejszym gronie hotel oferuje salę Loft. Jej powierzchnia to 60 mkw., co daje miejsce dla 32 osób w ustawieniu teatralnym. Sala położona jest w dziedzińcu, w oddzielonej od hotelu części budynku i jest tak samo wyposażona w sprzęt audiowizualny jak sala Art Deco. Hotel zapewnia również obsługę cateringową, organizację przerw kawowych oraz pomoc koordynatora Działu Marketingu.

Goście hotelowi mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do WiFi oraz parking. Obsługa pomoże również zorganizować dojazd na Lotnisko Ławica oraz, w razie potrzeby, zarezerwować bilety.

Wygodne pokoje w zabytkowej kamienicy

Hotel dysponuje 39 pokojami o zróżnicowanym typie: od Standardowych przez Superior oraz Deluxe do apartamentów. Wszystkie zostały urządzone w bardzo gustownym stylu, większość z nich znajduje się od strony dziedzińca, dzięki czemu goście mogą liczyć na wypoczynek w ciszy i spokoju.

W hotelu jest także lobby bar czynny całą dobę. Rano można zjeść tradycyjne polskie śniadanie w formie bufetu, a latem w ciągu dnia pyszny, ciepły posiłek serwowany w ogródku piwnym. Ponadto wszelkie atrakcje miasta są w zasięgu ręki – różnorodne restauracje, centra handlowe, kina, parki oraz malownicze Stare Miasto.