Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Różany Gaj

Józefa Korzeniowskiego 19D, 81-376 Gdynia
http://www.rozanygaj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Różany Gaj

Znana jest data otwarcia hotelu w Gdyni

Data aktualności: 22-11-2012

 • Znana jest data otwarcia hotelu w Gdyni - Hotel Różany Gaj

  Hotel Różany Gaj powstaje w Gdyni, w miejscu dawnego Hotelu Antracyt.

   

   

   

   

   

     Zmodernizowany obiekt zainauguruje swoją działalność w ostatnich dniach czerwca 2012 roku. Planowo rozbudowa miała zakończyć się w 2011 roku, jednak z różnych przyczyn terminu nie udało się dotrzymać.

  Hotel przeszedł kompleksowy remont w celu podwyższenia jego standardu i kategoryzacji. Różany Gaj zaoferuje swoim gościom standard trzech gwiazdek.

  Hotel posiadać będzie 37 pokoi, w tym cztery pokoje o podwyższonym standardzie oraz cztery apartamenty. Każdy pokój posiadać będzie lodówkę , sejf, oraz TV LCD.

  Na terenie hotelu znajdować się będzie zaplecze konferencyjne, przystosowane do organizacji spotkań biznesowych oraz konferencji. Dwie sale konferencyjne wyposażone zostaną w niezbędny sprzęt konferencyjny. Dodatkowo jedna sala przygotowana zostanie do prowadzenia wideokonferencji.
  W hotelu znaleźć ma się również mini SPA, w tym basen, pomieszczenie odnowy biologicznej, sauny oraz jacuzzi.

  Bezdyskusyjnym atutem hotelu jest jego lokalizacja. Różany Gaj mieści się w sąsiedztwie gdyńskiego Bulwaru Nadmorskiego, a także w pobliżu centrum miasta jak i plaży.

  Właścicielem obiektu jest Jastrzębska Spółka Węglowa S A.

   


  źródło: www.hotel-antracyt.pl