Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Różany Gaj

Józefa Korzeniowskiego 19D, 81-376 Gdynia
http://www.rozanygaj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Różany Gaj

Nowy hotel w Gdyni będzie miał dwie sale na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w Gdyni będzie miał dwie sale na konferencje - Hotel Różany Gaj

  Znajdujący się w gdyńskiej dzielnicy Kamienna Góra obiekt zostanie otwarty we wrześniu 2012 roku.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W zabytkowym budynku z lat 20. XX wieku znajdzie się 38 pokoi dla gości, w tym cztery apartamenty oraz cztery pokoje o podwyższonym standardzie. Każdy pokój będzie posiadał niezależną klimatyzację, mini bar, sejf, telewizor LCD i łóżka dłuższe od standardowych. W całym obiekcie będzie też mozna korzystać z bezprzewodowego internetu. W hotelu znajdą się dwie sale konferencyjne, z czego jedna zostanie wyposażona w system umożliwiający prowadzenie wideokonferencji.

  W części spa hotelu znajdzie się basen, jacuzzi, dwie sauny oraz gabinet odnowy biologicznej. Goście odbywających się w hotelu szkoleń i konferencji będą mogli posilić się w hotelowej restauracji Różana. W okresie wiosenno-letnim czynny będzie również taras znajdujący się na najwyższej kondygnacji hotelu. Tam także funkcjonować będzie letni bar Horyzont. Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, w przypadku wcześniejszych rezerwacji będzie istniała możliwość zorganizowania niewielkich przyjęć ogrodowych.

  Obecnie w hotelu trwają prace wykończeniowe, związane z wyposażaniem wnętrz. Inwestorem hotelu jest Jastrzębska Spółka Węglowa, a za projekt obiektu odpowiada firma Archiplan.

  źródło: www.hotelrozanygaj.pl