W połowie kwietnia Hotel Sarmata w Sandomierzu powiększy swoją bazę noclegową o dodatkowe miejsca - Apartamenty Furta Dominikańska.

 

Nowe apartamenty w centrum Sandomierza

 

Hotel Sarmata w kwietniu udostępni dla gości apartamenty w zabytkowej kamiennicy zlokalizowane po drugiej stronie Rynku – Apartamenty Furta Dominikańska. W kamienicy przygotowano 7 dwuosobowych apartamentów, nawiązujących stylizacją do wnętrz Hotelu Sarmata. Dzięki uruchomieniu apartamentów potencjał hotelu wzrośnie z 127 do 141 miejsc noclegowych. Apartamenty posiadają bezprzewodowy Internet, zaplecze kuchenne oraz możliwość dostawki. Każdy z nich ma balkon z malowniczym widokiem na Wisłę, park lub ulicę Zamkową.

 

Hotel Sarmata zaprasza na konferencje

 

Trzygwiazdkowy Hotel Sarmata w Sandomierzu to XIX-wieczny zabytkowy zespół dworski. Wnętrza hotelu, stylizowanej restauracji i kamiennej winiarni mają oddawać ducha sarmatyzmu. Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi na 200 i 40 osób, Winiarnią mieszczącą 52 osoby oraz Apartamentem dworskim na 10 osób. Największa sala – bankietowo-konferencyjna jest w pełni wyposażona w ekran, flipchart, projektor multimedialny, nagłośnienie, mikser audio, mikrofon bezprzewodowy, telewizor z DVD oraz telefon.

 

Atrakcje i udogodnienia dla uczestników konferencji

 

Goście hotelowi mają do dyspozycji saunę fińską, jacuzzi, na życzenie mogą również skorzystać z usług masażysty. Restauracja Sarmacka serwuje tradycyjne dania polskie, nawiązujące do staropolskiej kuchni. Atrakcją dla gości konferencyjnych i biznesowych jest Akademia Wina Regionalnego oraz Zabawa z Winem Regionalnym. Uczestnicy mają możliwość poznania regionalnych specjalności winnic powiatu sandomierskiego oraz wzięcia udziału w grach i quizach przygotowanych przez firmę Willa Win.