Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
www.slonecznyzdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Dąbrowska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Busku-Zdrój

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Busku-Zdrój - Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

  Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness o standardzie czterech gwiazdek ruszy już za rok.
   

   

   

   

   

   

   


  W październiku 2011 r. rozpoczęła się budowa, nowoczesnego czterogwiazdkowego obiektu zlokalizowanego w woj. świętokrzyskim w Busku-Zdroju. Głównym inwestorem jest Grupa Polskie Składy Budowlane S.A., a generalnym wykonawcą kielecka firma Condite. Będzie to pierwszy hotel Grupy PSB, która obecnie jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce.

  W budynku znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50% pokoi z balkonami lub tarasami. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum balneologiczne, wellness i spa posiadające 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Dla gości hotelowych dodatkowo do dyspozycji oddana będzie restauracja, bar, sale konferencyjne, basen, sauny, kręgielnia oraz wiele innych atrakcji, które sprawią, iż obiekt będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i na spotkania biznesowe.

  Bazując na doświadczeniu, badaniach rynku oraz na walorach leczniczych uzdrowiska Busko-Zdrój, jakim są wody siarczkowe, nie bez powodu Grupa PSB wybrała tą lokalizację na swoją inwestycję, wypełniając niszę na rynku lokalnym. Obecnie trwają prace nad doborem dostawców i partnerów handlowych.
   


  źródło: www.grupapsb.com.pl

Oferty specjalne