Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
www.slonecznyzdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Dąbrowska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Czterogwiazdkowy obiekt w Busku-Zdroju będzie miał trzy sale na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt w Busku-Zdroju będzie miał trzy sale na konferencje - Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

  Prace przy budowie hotelu przebiegają zgodnie z harmonogramem.

   

   

   

   

   

     Jak informuje Agnieszka Dąbrowska, dyrektor Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, obecnie inwestycja jest na etapie zakończenia prac żelbetowych i murarskich. Pod adresem www.slonecznyzdroj.pl ruszyła już strona internetowa hotelu, działają też profile obiektu w popularnych portalach społecznościowych Facebook i Twitter. Jednocześnie wprowadzono nowe logo obiektu - bardziej nowoczesne i lżejsze w formie, bazujące na kolorach grafitowo- żółtych.

  W Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness znajdzie się 120 pokoi dwuosobowych, w tym cztery apartamenty. Do dyspozycji gości zostaną oddane basen, klub nocny, bar, winiarnia oraz restauracja serwująca potrawy kuchni regionalnej i europejskiej. Lokal będzie połączony bezpośrednio z przeszklonym patio, w którym będą mogły odbywać się wszelkiego rodzaju spotkania, zarówno biznesowe jak i prywatne. Ponadto w Słonecznym Zdroju znajdą się trzy sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Będą to pomieszczenia o powierzchni 130 mkw (mieszczące 120 osób), 23 mkw. (na 14 osób) oraz 18 mkw. (na 10 osób). Dodatkowymi atutami obiektu będą centrum Medical Spa oraz Strefa Wellness, w których pojawi się 30 gabinetów odnowy biologicznej.

  Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness planowane jest na wiosnę 2013 roku. Głównym inwestorem jest Grupa Polskie Składy Budowlane, a generalnym wykonawcą kielecka firma Condite.

     źródło: www.slonecznyzdroj.pl

Oferty specjalne