Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
www.slonecznyzdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Dąbrowska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Nowy obiekt w Busku-Zdroju z oprogramowaniem do organizacji konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt w Busku-Zdroju z oprogramowaniem do organizacji konferencji - Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

  Czterogwiazdkowy hotel podpisał umowę z firmą PMS Labs na dostarczenie systemu hotelowego Infor Starlight, znany wcześniej pod nazwą Amadeus. Oprogramowanie pozwoli m.in na zarządzanie organizowanymi w obiekcie wydarzeniami, takimi jak konferencje, warsztaty i szkolenia.

   

   

   

   

   


  Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu w obiekcie w Busku-Zdroju zaimplementowane zostały następujące moduły: Moduł Konferencyjny - Infor Starlight Conference Management System (moduł konferencyjny), Infor Starlight Property Management System (moduł recepcyjny), InfoGenesis Revelation (moduł restauracyjny) oraz STORberry (moduł magazynowo-rozliczeniowy). - Nasz wybór padł na ten system nie bez powodów, jest on mocno rozbudowany i dopasowywany do potrzeb każdego klienta - tłumaczy swój wybór Agnieszka Dąbrowska, dyrektor hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness. -  Duży wybór raportów, zestawień, statystyk oraz wiele innych potrzebnych, na co dzień rozwiązań to tylko początek możliwości Infor Starlight. Nie bez znaczenia jest również stosunek ceny, do jakości, który w porównaniu do innych proponowanych systemów był najciekawszym rozwiązaniem dla naszego obiektu. Jednak największym z atutów jest duża elastyczność i otwartość dostawcy, który w bardzo profesjonalny sposób pilotuje cały projekt i podpowiada nowe rozwiązania. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania i modyfikowania systemu, aby móc na nim rozpocząć pracę od grudnia - dodaje dyrektor hotelu.

  Firma PMS Labs jest uznawana za największego na świecie producenta oprogramowania z doświadczeniem w branży hotelowej. - Wdrożenie w hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness w Busku-Zdroju stanowi istotne wyróżnienie i dowód na to, że nasze rozwiązania prezentują odpowiednio wysoki poziom dla hotelu tej kategorii. Rozbudowana baza Medical SPA i WELLNESS w hotelu Słoneczny Zdrój daje możliwość pełnego wykorzystania modułu SPA, który w dobie rozszerzonych usług zabiegowych i kosmetycznych oferuje również narzędzia charakterystyczne dla tego typu ofert. Biorąc pod uwagę plany firmy PSB, dostosowanie systemu do wersji Multiproperty (Wieloobiektowość) daje w przyszłości możliwość obsługi nie tylko jednego obiektu na jednej bazie danych. Dzięki współpracy i wsparciu zaangażowanego w projekt zespołu hotelu, system został wzbogacony o wiele ciekawych funkcji, które w kolejnych wersjach będą już standardem w naszym oprogramowaniu - podkreśla Jakub Krajka, project manager PMS Labs.

  Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness zostanie otwarty wiosną 2013 r. W obiekcie pojawią się się trzy sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Będą to pomieszczenia o powierzchni 130 mkw (mieszczące 120 osób), 23 mkw. (na 14 osób) oraz 18 mkw. (na 10 osób). Hotel zaoferuje uczestnikom konferencji 120 pokoi dwuosobowych, w tym cztery apartamenty, a także basen, klub nocny, bar, winiarnia oraz restauracja serwująca potrawy kuchni regionalnej i europejskiej. Lokal będzie połączony bezpośrednio z przeszklonym patio, w którym będą mogły odbywać się wszelkiego rodzaju spotkania. Dodatkowymi atutami obiektu będą centrum Medical Spa oraz Strefa Wellness, w których pojawi się 30 gabinetów odnowy biologicznej.

  Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness planowane jest na kwiecień 2013 roku. Głównym inwestorem jest Grupa Polskie Składy Budowlane, a generalnym wykonawcą kielecka firma Condite.

  źródło: www.slonecznyzdroj.pl

Oferty specjalne