Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Smart Gdańsk

Słowackiego 3, 80-257 Gdańsk
http://www.hotelsmart.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Smart Gdańsk

Smart Hotel poszerzył wybór obiektów konferencyjnych w Gdańsku

Data aktualności: 11-03-2015

  • Smart Hotel poszerzył wybór obiektów konferencyjnych w Gdańsku - Hotel Smart Gdańsk

    Z początkiem marca gdański otwarto nowy obiekt w Gdańsku - Smart Hotel. Do dyspozycji gości oddano 100 pokoi, restaurację oraz salę konferencyjną.

     

    Położony w handlowo-biznesowej dzielnicy miasta Smart Hotel to nowy punkt na mapie obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Hotel oferuje zajmującą 30 mkw. salę konferencyjną przeznaczoną na 25 osób. Pomieszczenie jest w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny (nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekran) oraz w materiały do notowania i flipchart. Goście będą mogli skorzystać ze 100 pokoi dostępnych w kategorii standard, twin, rodzinny i lux, mieszczących łącznie blisko 200 osób.

    Hotel zaprasza również do restauracji Słowacki serwującej kuchnię polską. Na przerwy między spotkaniami przeznaczono zaś pobliski ogród zimowy. Do dyspozycji klientów oddano również bibliotekę oraz parking.     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: