Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Solar Palace

Jaszczurcza Góra 22, 24, 11-700 Mrągowo
www.hotelsolar.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Solar Palace

Hotel konferencyjny na Mazurach zyskał strefę spa

Data aktualności: 14-01-2013

 • Hotel konferencyjny na Mazurach zyskał strefę spa - Hotel Solar Palace

  Z początkiem stycznia 2013 r. w trzygwiazdkowym hotelu w Mrągowie zostało oddane do użytku centrum spa & welness z basenem, kilkoma rodzajami saun, siłownią oraz trzema gabinetami zabiegowymi.

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie znalazł się średniej wielkości basen z jacuzzi, na którym organizowane będą zajęcia aqua aerobicu oraz lekcje pływania dla dzieci. Do dyspozycji gości obiektu pozostają również sauny: turecka, infrared i fińska, a także siłownia. Usługi Spa są świadczone w gabinetach: masażu, kosmetycznym oraz manicure i pedicure. To właśnie tam można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz wykonywanych na ekskluzywnych kosmetykach marki Aroma Derm i Guccio Naturale, odpowiednich dla osób cierpiących na alergię,  jak również z zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy. Nowością w obiekcie jest też komora krioskopowa.

  W Hotelu Solar Palace mogą być organizowane konferencje, sympozja i imprezy okolicznościowe. W budynku znajdują się dwie sale konferencyjne: Sala Portretowa o powierzchni 60 mkw., mieszcząca do 160 osób i Sala Zimowa o powierzchni 144 mkw., mieszcząca do 14 osób. Pomieszczenia zostały wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny o wymiarach 3 m x 2,30 m, pełny system nagłośnieniowy, mikrofony bezprzewodowe, rzutnik folii, mównicę, flipchart oraz komplet przyłączy multimedialnych. Nad jedną z sal znajduje się duży balkon, który też można zagospodarować wg potrzeb organizatorów wydarzenia.

  Po zakończeniu konferencji jej uczestnicy mogą zagrać w bilard lub wziąć udział w grillu zorganizowanym nad stawem w hotelowym ogrodzie. W obiekcie znajduje się 60 indywidualnie wyposażonych pokoi z dostępem do internetu. Hotel posiada też dwie windy i jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. W pobliżu obiektu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów, eko-marina, kort tenisowy oraz miejsce do gry w mini-golfa.

   

  źródło: www.hotelsolar.com.pl