Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Solar Palace

Jaszczurcza Góra 22, 24, 11-700 Mrągowo
www.hotelsolar.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Solar Palace

Konferencje i relaks na Mazurach

Data aktualności: 05-06-2013

 • Konferencje i relaks na Mazurach - Hotel Solar Palace
  Hotel w Mrągowie wita przyjeżdżających widokiem na jezioro Czos. Na gości czekają stylowe pokoje, centrum SPA i sale konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Solar Palace SPA & Wellness dysponuje sześćdziesięcioma indywidualnie wyposażonymi pokojami gościnnymi. Z balkonu można podziwiać wspaniały widok na okolicę lub delektować się odświeżającym drinkiem podawanym w barze. Na terenie ogrodu znajduje się piękny staw, nad który można spacerować lub organizować grilla. 
   
  Na potrzeby spotkań biznesowych Solar Palace przeznacza dwie sale konferencyjne: salę portretową o powierzchni 60 mkw. oraz salę zimową o powierzchni 144 mkw.. Każda z sal  wyposażona jest w profesjonalny rzutnik multimedialny, ekran oraz nagłośnienie. Do dyspozycji gości są też: flipchart, rzutnik folii i mikrofon bezprzewodowy.
   
  Spragnionych relaksu, Solar Palace zaprasza do centrum SPA, gdzie można skorzystać z basenu, saun i jacuzzi, a także poddać się zabiegom w jednym z trzech gabinetów SPA. Swoim gościom hotel gwarantuje również bezpłatny parking i dostęp do bezprzewodowego Internetu.