Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój ruszy 19 grudnia 2014 roku

Data aktualności: 29-08-2014

 • Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój ruszy 19 grudnia 2014 roku - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój
  Hotele SPA Dr Irena Eris uruchomiły nową stronę internetową. Znalazły się na niej informacje o nowym, trzecim obiekcie sieci, który zostanie oddany do użytku jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia 2014 r.

  Pięciogwiazdkowy Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. W obiekcie mieści się 85 luksusowo urządzonych pokoi i apartamentów, restauracja, kawiarnia, nowoczesne Centrum SPA z basenami, jacuzzi i kompleksem saun oraz strefą fitness i studio cardio. Sercem kompleksu ma być Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i medycyny estetycznej, które będą dostępne również dla gości z zewnątrz.
   
  Na konferencje w górach
   
  Na zaplecze konferencyjno-bankietowe Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój złożą się dwie sale o powierzchni 190 i 60 mkw. Pomieszczenia zostały wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu, projektory multimedialne, nagłośnienie, ekrany i flipcharty. Sale będą miały możliwość podziału na 5 mniejszych pomieszczeń. Największa sala konferencyjna - Sala Tumska - pomieści 190 osób w ustawieniu teatralnym, będzie też można wprowadzić do niej samochód. Przewidziano również możliwość połączenia Sali Tumskiej z Restauracją Art déco, co pozwoli na organizację dużych bankietów i wieczornych eventów.
   
  Atrakcje i eventy dla firm
   
  Ofertę konferencyjną Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój uzupełnią propozycje związane z organizacją firmowych pobytów motywacyjnych - na terenie obiektu odbywać się będą imprezy tematyczne, gry miejskie i terenowe oraz zajęcia sportowe. Wśród planowanych przez przedstawicieli hotelu atrakcji należy wymienić akademię gotowania, degustacje wina z sommelierem, atrakcje w terenie (spływy pontonowe, quady, paintball) oraz wycieczki z przewodnikiem.