Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Konferencje w nowym hotelu w Polanicy-Zdroju jeszcze przed Gwiazdką

Data aktualności: 25-11-2014

 • Konferencje w nowym hotelu w Polanicy-Zdroju jeszcze przed Gwiazdką - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

  Grupa Hotele SPA dr Irena Eris, której obiekty słyną przede wszystkim z luksusowego zaplecza kosmetycznego, wzbogaciła się o kolejny hotel. Trzeci obiekt tej marki z salami konferencyjnymi otworzy się już 19 grudnia w centrum Polanicy-Zdroju.

  Pięciogwiazdkowy hotel, mimo że mieści się w środku miasta, pozostaje w bezpośrednim kontakcie z naturą – sąsiaduje z Parkiem Zdrojowym. Główną atrakcją hotelu jest Kosmetyczny Instytut dr Ireny Eris oraz strefa SPA. Hotel oferuje 85 luksusowych pokoi i apartamentów o zróżnicowanych standardach. Ponadto, w hotelu znajduje się także studio cardio oraz strefa fitness.
   

  Konferencje w górach

  Obiekt dysponuje pięcioma kameralnymi salami konferencyjnymi, które można połączyć w dwie większe sale o powierzchni 190 mkw. i 60 mkw. Powstała z połączenia Sala Tumska – jednorazowo pomieści 190 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje również możliwość wprowadzenia do niej samochodu. Ponadto, można połączyć salę Tumską z salą restauracji Art déco, co pozwala na organizację bankietów. Sale konferencyjne wyposażone są w projektory multimedialne, nagłośnienie, ekran oraz flipchart.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: