Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Pięciogwiazdkowy hotel na konferencje w Polanicy-Zdroju już otwarty!

Data aktualności: 22-12-2014

  • Pięciogwiazdkowy hotel na konferencje w Polanicy-Zdroju już otwarty! - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

    Trzeci pięciogwiazdkowy obiekt grupy Hotele SPA dr Irena Eris otworzył się dla gości i uczestników konferencji! Od 19 grudnia br. można korzystać nie tylko z usług kosmetycznych, z jakich słynie marka, ale również z zaplecza konferencyjnego i luksusowych pokoi w sercu Polanicy-Zdroju.

    Nowe sale konferencyjne w górach

    Hotel SPA dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju zaprasza na wypoczynek, odnowę biologiczną i konferencje w swoich nowo otwartych progach. Obiekt położony jest w sercu miasta, jednak dzięki otaczającemu Parkowi Zdrojowemu można cieszyć się tam urokami natury oraz ciszą. Sama Polanica umiejscowiona jest zaś malowniczo pomiędzy masywami Gór Stołowych i Bystrzyckich.

    Hotel dysponuje 85 luksusowymi pokojami i apartamentami, pięcioma salami konferencyjnymi, które można połączyć w dwie większe sale o powierzchni 190 mkw. 60 mkw., restauracją, studiem cardio oraz strefą fitness. Jednak najważniejszą i kluczową cechą hotelu jest Kosmetyczny Instytut dr Ireny Eris oraz strefa SPA.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: