Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Wysoka wieś 22, 14-100 Ostróda
http://drirenaerisspa.pl/hotel-wzgorza/

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Koleśniuk Specjalista ds. Sprzedaży 666 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Najwyższy certyfikat jakości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Najwyższy certyfikat jakości - Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

  Wysoki standard usług świadczonych przez Hotele SPA Dr Irena Eris został ponownie potwierdzony certyfikatem Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness (Deutscher Wellness Verband). W wyniku przeprowadzonego niezależnego i niejawnego audytu obydwa hotele otrzymały jedną z najwyższych punktacji i certyfikat w najwyższej kategorii - Jakość Premium Wellness.

   

   

   

   

   


  - Uzyskanie tak wysokiej oceny i możliwość szczycenia się rekomendacją niezależnej instytucji jak Niemieckie Stowarzyszenie Wellness jest potwierdzeniem, że obydwa Hotele SPA Dr Irena Eris spełniają najwyższe wymogi i standardy jakie powinny świadczyć hotele typu spa - wyjaśnia Tomasz Pieniążek, prezes spółki Hotele SPA Dr Irena Eris. - Posiadanie certyfikatu przyznawanego przez organizację działającą non-profit od 1990 roku i cieszącą się renomą w krajach europejskich jest doceniane również przez naszych gości zagranicznych.

  Deutscher Wellness Verband przyznaje certyfikaty hotelom (wellness, spa i medical) oraz ośrodkom day spa, funkcjonującym nie tylko na terenie Niemiec, ale i w Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii czy Portugalii. Opracowany katalog kryteriów jakości dla hoteli wellness, stał się uznanym wzorcem, opisującym nie tylko potrzeby i wymagania gości, ale i cele związane z filozofią wellness - promowanie holistycznego stylu życia.

  Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie dysponuje trzema przestronnymi salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić od 50 do 80 osób. Na ich wyposażeniu znajdują się się: bezprzewodowy internet, rzutniki multimedialne i nagłośnienie. Istnieje również możliwość połączenia sal w jedną dużą salę konferencyjno-bankietową dla 200 osób. Ponadto obsługa hotelu jest w stanie zapewnić serwis kawowy.

  Na terenie hotelu funkcjonują dwie restauracje - Romantyczna oraz Oranżeria. Druga z nich specjalizuje się w potrawach polskiej i europejskiej kuchni, a jej menu natomiast zmienia się wraz z porami roku. Lokal mieści maksymalnie 150 osób. Z kolei Romantyczna to pierwsza w Polsce restauracja rekomendowana przez Slow Food Polska - organizację typu non-profit, której celem jest „ochrona prawa do smaku”. W lokalu mogą być organizowane zarówno małe okolicznościowe przyjęcia, jak i większe spotkania biznesowe. Kolejnym miejscem godnym odwiedzenia jest Klub Farma, który doskonale nadaje się do organizowania wieczornych spotkań, wieczorów z muzyką na żywo i dyskotek. Z kolei w Rybakówce serwowane są dania z grilla, a w Gospodzie Sielanka - biesiady z udziałem zespołów muzycznych.

  Na specjalne życzenie organizatorów konferencji hotel jest w stanie zaproponować gościom szeroki wachlarz gier i zabaw, połączonych z wieloma atrakcjami, przy wykorzystaniu najbardziej profesjonalnego sprzętu. Wśród atrakcji letnich można wymienić: quady, samochody terenowe, paintball, segway, zawody strzeleckie, loty balonem oraz przejażdżki bryczką lub wozem. Zimą popularnością cieszą się skutery śnieżne, psie zaprzęgi, kuligi i narty biegowe.

  źródło: www.drirenaerisspa.pl