Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Wysoka wieś 22, 14-100 Ostróda
http://drirenaerisspa.pl/hotel-wzgorza/

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Koleśniuk Specjalista ds. Sprzedaży 666 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - Najlepsze Konferencyjne SPA w Polsce

Data aktualności: 13-01-2014

 • Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - Najlepsze Konferencyjne SPA w Polsce - Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
  Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie został uznany za Najlepsze Konferencyjne SPA w Polsce i drugie w kolejności najlepsze Femi SPA w plebiscycie Spa Prestige Awards 2013.
   
  Wyniki renomowanego w branży SPA plebiscytu zostały ogłoszone 31 grudnia 2013 r. przez Comfortum - właściciela portalu Spa Info oraz magazyn "Eden". Celem ósmej już edycji konkursu było docenianie tych obiektów, które filozofię spa traktują priorytetowo, a swoich klientów otaczają najwyższym szacunkiem, dążąc do ich satysfakcji i oferując relaks w najlepszej postaci.
   
  Najlepsze SPA na konferencje na Mazurach
   
  Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie dysponuje trzema salami konferencyjnymi (Jeziorak I, II i III), mieszczącymi od 50 do 80 osób. Pomieszczenia mogą być ze sobą łączone w jedną dużą salę o łącznej powierzchni 273 mkw., która mieści 230 osób w ustawieniu teatralnym, 120 w szkoleniowym, 80 w podkowie i 200 w układzie bankietowym. Na terenie hotelu funkcjonują dwie restauracje - Romantyczna i Oranżeria, w których mogą odbywać się imprezy firmowe i spotkania biznesowe. W obiekcie znajduje się również Klub Farma. Na życzenie hotel organizuje dodatkowe atrakcje: kuligi, quady, samochody terenowe, paintball, zawody strzeleckie, loty balonem oraz przejażdżki bryczką lub wozem.
   
  Nagroda dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jako Najlepszego Konferencyjnego SPA w Polsce to nie jedyne wyróżnienie dla hotelu tej sieci. W tym samym plebiscycie I miejsce w kategoriach - Najlepsze Destination SPA i Najlepsze Kosmetyczne Med SPA, a także III miejsce jako Najlepsze SPA dla Mężczyzn zajął Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju.