Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SPA Srebrny Dzwon

Kadyny 31, 82-340 Tolkmicko
www.srebrnydzwon.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marta Milewska specjalista ds. sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel SPA Srebrny Dzwon

Konferencje nad Zalewem Wiślanym

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje nad Zalewem Wiślanym - Hotel SPA Srebrny Dzwon

  Nowa sala konferencyjna udostępniona została przez trzygwiazdkowy Hotel Srebrny Dzwon.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Srebrny Dzwon znajduje się w Kadynach, nad Zalewem Wiślanym, w województwie warmińsko-mazurskim. Hotel mieści się w zabytkowym budynku z początku XX wieku, który został odpowiednio odrestaurowany, by spełniać funkcję obiektu hotelowego.  Hotel otacza piękny ogród.

   

  Trzygwiazdkowy hotel na potrzeby biznesu przygotował nową salę konferencyjno-bankietową, która pomieścić może nawet 150 osób. Ponadto w hotelu znajdują się dwie mniejsze sale konferencyjne, które pomieszczą kolejno 23 i 70 osób. Każda sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny, w tym: rzutnik, flipchart, tv, video, ekran, projektor multimedialny oraz mikrofony. Dostępne jest także stałe łącze internetowe. Hotel zapewnia również obsługę gastronomiczną. W hotelu odbyć się mogą szkolenia, konferencje, bankiety oraz różnego rodzaju eventy.


  Do dyspozycji gości hotel udostępnia także 23 komfortowo wyposażone, eleganckie pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe. Wszystkie pokoje zostały urządzone w unikalnym stylu.


  W hotelu znajduje się również zaplecze SPA & Wellness, które cały czas wzbogaca się o kolejne usługi. Goście korzystać mogą z sauny, jacuzzi, masaży a także zabiegów kosmetycznych.


  Hotel oferuje również usługi dodatkowe jak wynajem limuzyn na eventy.


  Wśród obiektów o zbliżonym standardzie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, które posiadają sale konferencyjne na około 150 osób wymienić można również: Hotel Stary Tartak w Iławie, Hotel Solar Palace w Mrągowie, Hotel Miłomlyn Zdrój Medical Spa & Vitality w Miłomłynie, Hotel Bartis w Bartoszycach, czy np. Hotel Wileński w Olszynie.

     źródło: http://www.srebrnydzwon.pl

Oferty specjalne