Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SPA Srebrny Dzwon

Kadyny 31, 82-340 Tolkmicko
www.srebrnydzwon.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marta Milewska specjalista ds. sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel SPA Srebrny Dzwon

Kawiarenka historyczna

Data aktualności: 22-11-2012

 • Kawiarenka historyczna - Hotel SPA Srebrny Dzwon

  23 lutego br. hotel w Kadynach zaprasza na wyjątkowe spotkanie, którego tematem będą "Przyjaciele naszych długich zim - XIX i XX-wieczne piece kaflowe z terenu Warmii, Mazur i Powiśla".

   

   

   

   

   

   


  Spotkanie odbędzie się 23 lutego br. o godz. 18.00 w sali restauracyjnej hotelu. Gośćmi kawiarenki historycznej będą Jagoda Semków i Weronika Wojnowska - pracownice Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku, a zarazem wybitne specjalistki w zakresie pieców z XIX i XX wieku. Obie panie prowadzą jedyną w Polsce dokumentację urządzeń grzewczych z terenów Warmii, Mazur i Powiśla. Organizatorami spotkania są: Elbląski Klaster Turystyczny, Fundacja Na Rzecz Warmii i Mazur oraz Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach.

  Hotel SPA Srebrny Dzwon dysponuje 23 pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi z łazienkami. Mieszcząca się w podziemiach hotelu restauracja oferuje kuchnię regionalną i międzynarodową. Od 2011 roku na terenie obiektu funkcjonuje ośrodek SPA i Wellness, oferujący całą gamę specjalistycznych usług, obejmujących terapeutyczne działanie wody, zabiegi na twarz i ciało, masaże i zajęcia psychofizyczne oraz diety odchudzające. Hotel organizuje również szkolenia, konferencje i sympozja.

   

   

  źródło: www.srebrnydzwon.pl
   

Oferty specjalne