Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel St. Bruno

Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
hotelstbruno.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jolanta Pawłowicz Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży 87 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel St. Bruno

Mazurski kurort promuje ofertę wynajmu sal

Data aktualności: 22-11-2012

 • Mazurski kurort promuje ofertę wynajmu sal - Hotel St. Bruno

  Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, obiekt został przystosowany do przyjmowania gości biznesowych.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel St. Bruno dysponuje 170 miejscami noclegowymi dla gości w apartamentach i pokojach, zaś jego położenie nad wodą stanowi idealną bazę wypadową do organizacji zajęć integracyjnych. W swej ofercie hotel posiada 4 w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w sprzęt multimedialny. Różnej wielkości sale Coco Chanel, Josephine Baker, Salvador Dali oraz St. Bruno mogą łącznie pomieścić do 300 osób. Dodatkowo hotelowe foyer pozwala na organizację wystaw i prezentacji podczas organizowanych konferencji.

  Jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w hotelu jest restauracja La Bibliotheque mieszcząca się w wysokim na ponad 9 metrów wnętrzu. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską, a kuchnią światową. Oprócz głównej sali w restauracji znajdują się: kameralna antresola, oranżeria wypełniona ze wszystkich stron światłem dziennym, idealna na śniadania oraz mniejsza sala w której przez kryształowe szyby śledzić można pracę kucharzy. Sąsiadujący z restauracją dziedziniec daje możliwość organizacji występów artystycznych i koncertów. Z kolei znajdujący się w podziemiach starej części zamku klub hotelowy jest połączony z kręgielnią, winiarnią i whisky barem.

  Atrakcją dla hotelowych gości jest także Medi.SPA, specjalizujące się w zabiegach medycyny estetycznej i kosmetycznych. Jednym z oferowanych w nim programów jest Akademia anti-aging, której pomysłodawcą jest dr Waldemar Deszczyński. To projekt, w którym po indywidualnej diagnostyce zdrowia gość otrzymuje pakiet zabiegów Medi.SPA, dopasowaną do jego potrzeb dietę oraz program ćwiczeń ruchowych realizowany z hotelowymi trenerami. Ogólnodostępną dla wszystkich gości częścią Medi.SPA i hotelu jest basen, który dysponuje 3 odrębnymi strefami hydromasażu, licznymi wodnymi atrakcjami oraz sauną. Basen wyposażony jest w specjalny ekran i projektor, zaś wyświetlane na nim filmy mogą być dodatkową atrakcją basenowych party.

     źródło: www.hotelstbruno.pl

  Galeria

  • Mazurski kurort promuje ofertę wynajmu sal - Hotel St. Bruno
  • Mazurski kurort promuje ofertę wynajmu sal - Hotel St. Bruno