Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel St. Bruno

Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
hotelstbruno.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jolanta Pawłowicz Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży 87 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel St. Bruno

Oskar Burchard dyrektorem Hotelu St. Bruno

Data aktualności: 09-09-2014

 • Oskar Burchard dyrektorem Hotelu St. Bruno - Hotel St. Bruno
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Mazurach ma nowego dyrektora. Został nim Oskar Burchard.
   
  Burchard jest menadżerem z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w działach sprzedaży i marketingu oraz w zarządzaniu samodzielnymi jednostkami organizacyjnymi firm. Od lutego do kwietnia 2014 r. był odpowiedzialny za audyt operacyjny hoteli Grand Hotel Rzeszów (zobacz obiekt) i Bristol Tradition & Luxury (zobacz obiekt). Wcześniej przez 8 lat był dyrektorem zarządzającym firmy Joie de Vivre Consulting, zarządzał też hotelem Perła Bieszczadów w Czarnej koło Ustrzyk Dolnych (zobacz obiekt) i Hotelem Belweder w Ustroniu (zobacz obiekt). Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing.
   
  Na zaplecze konferencyjne Hotelu St. Bruno składają się 3 sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić do 300 osób. Do dyspozycji organizatorów spotkań i eventów pozostają również dziedziniec oraz foyer, gdzie mogą odbywać się wieczory tematyczne i koncerty. Obiekt dysponuje 170 miejscami noclegowymi dla gości w apartamentach i pokojach.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: