Historyczne mury zamkowe na Mazurach, butikowe wnętrza w połączeniu z nowoczesnością, przestronne sale konferencyjne, a wszystko to w czterogwiazdkowym standardzie. To oferta hotelu St. Bruno w Giżycku.

Hotel St. Bruno złożony jest z trzech części - odrestaurowanego zamku z XIII w. oraz dwóch odwzorowanych historycznych obiektów. W murach zamku i w pozostałych częściach hotelu mieści się niemała baza noclegowa, zaplecze konferencyjne, restauracja, klub nocny oraz rozbudowane spa z basenem. Dodając do tego oranżerie, pergole, antresole i niezwykłe otoczenie otrzymamy to, co oferuje hotel St. Bruno położony w Krainie Wielkich Jezior.

Hotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjne

Sale konferencyjne w zamkowych komnatach

Obiekt dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym, które składa się z czterech sal. Największe z nich mierzą po 120 mkw. i mogą pomieścić po 140 osób w ustawieniu teatralnych. To sale Coco Chanel oraz Josephine Baker. Po połączeniu obu sal otrzymujemy przestrzeń o powierzchni 240 mkw., na której możemy zorganizować event nawet dla 280 osób jednocześnie.

Mniejsze sale do sala Salvador Dali dla 20 osób, która służy także jako bawialnia dla dzieci, a także sala St. Bruno w baszcie, mogąca pomieścić do 40 osób. Pomieszczenie to ma ponad 12 metrów wysokości i wysoką antresolę. Dzięki tej wyjątkowej aranżacji świetnie nadaje się do organizowania ekskluzywnych przyjęć i spotkań. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne wyposażone są w sprzęt niezbędny do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, bankietów oraz konferencji.

Hotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjneHotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjne

Sale są klimatyzowane. Prócz sal w hotelu są również dziedziniec i przestronne foyer, które mogą być wykorzystane podczas przerw kawowych podczas konferencji, ale również do organizacji nietypowych wydarzeń, np. wystaw. Hotel gwarantuje opiekę indywidualnego managera, który pomoże przygotować każdy event od początku do końca.

Zaplecze noclegowe hotelu St. Bruno rozłożone jest na wszystkie budynki. W zamku znajduje się 21 jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym 3 o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje typu studio, które pomieszczą po cztery osoby. W pozostałych dwóch częściach obiektu miesci się 46 pokoi i 2 apartamenty. Wnętrza pokoi i apartamentów nawiązują do lat 20. i 30. ubiegłego wieku, dając jednocześnie poczucie luksusu i komfortu.

Hotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjneHotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjne

Kręgle, winiarnia, antresole i oranżerie, czyli atrakcje w St. Bruno

Gastronomiczna i rozrywkowa strona hotelu St. Bruno w Giżycku to trzy elementy – restauracja La Bibliotheque, serwująca dania kuchni modern polish cuisine bazujące na lokalnych produktach, Night Club z kręgielnią i szeroką ofertą alkoholi oraz strefa spa z basenem. Restauracja La Bibliotheque otrzymała w 2012 roku nominację w prestiżowym konkursie Wine Food Noble Night. Sala restauracyjna ma ponad 9 metrów wysokości, dzięki czemu mieści się w niej antresola z dwuosobowymi stolikami.

Hotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjneHotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjne

Restauracja połączona jest z przeszklonym pawilonem ogrodu zimowego. Ponadto znajduje się w niej osobna sala VIP dla 25 osób. Z kolei sama restauracja może pomieścić 170 gości i jest przystosowana do organizacji wydarzeń takich jak pokazy, koncerty czy występy artystyczne. Z myślą o tego typu eventach powstała oranżeria Portowa mieszczą 220 osób, czyli przeszklone pomieszczenie tuż nad kanałem Łuczańskim.

Hotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjneHotel St. Bruno Giżycko sale konferencyjne

Hotel St. Bruno jest laureatem nagrody Best Hotel Award w 2012 r. oraz III miejsca w konkursie Hotel z Pomysłem w 2013 r.