W czterogwiazdkowym Hotelu Stok, położonym w Wiśle Jaworniku udostępnione dla gości zostały nowe atrakcje w postaci części Wellness i kręgielni.

Pod koniec marca w hotelu uruchomiony został  basen rekreacyjny z systemem dysz oraz  atrakcji wodnych. Wypocząć można również w dwóch ośmio-osobowych jacuzzi  z podgrzewana wodą i systemem dysz dennych i ściennych wraz z ławeczkami  z masażami  powietrznymi.  W okresie wakacji do dyspozycji  gości hotel udostępnia także plażę letnią przy basenie z  pięknym widokiem na pasma górskie Beskidów.

Do dyspozycji gości jest też Strefa Wellness  - Witalny Świat Saun, zaprojektowany i wykonany  wg najnowszych   trendów i technologii na powierzchni ponad  150 m2 , gdzie znajduje się 8 pomieszczeń do różnych form  rekreacji i odnowy, w tym łaźnie oraz sauny

W hotel powstała również cztero-torowa kręgielnia wraz z barem nocnymi i dyskoteką dla 180 osób. To świetne miejsce do zabawy i rywalizacji oraz spróbowania własnych sił nie tylko w grze w kręgle ale także przy profesjonalnych stołach  bilardowych. Hotel umożliwia również organizacje turniejów bowlingowych oraz imprez integracyjnych przy muzyce profesjonalnego DJ'a.

Hotel Stok posiada 205 komfortowo wyposażonych jedno- i dwuosobowych pokoi typu de lux, studio oraz apartamenty. W hotelu znajduje się również rozbudowane zaplecze konferencyjne, profesjonalnie przygotowane na organizację konferencji oraz szkoleń, w skład którego wchodzi sala kongresowa na 450 osób, która może zostać podzielona na trzy mniejsze - każda dla 150 osób, oraz 8 sal konferencyjnych mieszczących od 15 do 120 osób.

źródło: na podstawie www.hotelstok.pl