Już 15 września 2013 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w górach odda do dyspozycji organizatorów spotkań nowe sale konferencyjne. W obiekcie pojawi się również kolejna restauracja. Gruntownie zmodernizowana zostanie także powierzchnia wystawiennicza.

W części Hotelu Stok o nazwie Stok 3 pojawią się cztery sale konferencyjne, z których każda będzie w stanie pomieścić od 20 do 50 osób. Ofertę hotelu uzupełnią Restauracja Europa - lokal o powierzchni 200 mkw., a także zupełnie nowy bar dzienny. 

Po rozbudowie Hotel Stok stanie się idealnym miejscem do organizacji kongresów, konferencji i szkoleń. Obecnie w hotelu mieści się sala kongresowa na 430 miejsc, która może być dzielona na 3 mniejsze pomieszczenia oraz 8 sal konferencyjnych mogących pomieścić od 15 do 120 osób. Ponadto w hotelu mieszczą się: sala wielofunkcyjna o łącznej powierzchni 200 mkw. z możliwością podziału na dwie mniejsze sale, mogąca pomieścić do 50 osób Sala Wiedeńska o powierzchni 80 mkw. oraz foyer o powierzchni 350 mkw., w którym z powodzeniem mogą być organizowane bankiety, spotkania firmowe, kolacje i imprezy okolicznościowe. Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt - każda z nich posiada rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, rzutnik slajdów i folii, flipchart, ekran, telewizor oraz magnetowid. Za dodatkową opłatą organizatorzy wydarzeń mogą skorzystać z mównicy oraz mikrofonów przewodowych i bezprzewodowych. Z kolei tereny wokół hotelu umożliwiają organizację wystaw z wykorzystaniem samochodów, maszyn i urządzeń. 

Uczestnicy organizowanych w Hotelu Stok konferencji mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze spa z 13 pomieszczeniami, w których świadczone są zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, a także Strefę Wellness - Witalny Świat Saun, gdzie na powierzchni ponad 150 mkw. znajdują się łaźnie oraz sauny i wanna z hydromasażem. W strefie tej znajduje się także basen, przy którym w cieplejszych miesiącach funkcjonuje letnia plaża. Goście obiektu mogą również wypocząć można również w dwóch ośmioosobowych jacuzzi. Ponadto w hotelu znajduje się czterotorowa kręgielnia z barem nocnymi i dyskoteką dla 180 osób. To świetne miejsce do zabawy i rywalizacji oraz spróbowania własnych sił nie tylko w grze w kręgle, lecz także przy profesjonalnych stołach bilardowych. Hotel umożliwia również organizację turniejów gry w kręgle oraz imprez integracyjnych przy muzyce odtwarzanej przez profesjonalnego DJ-a.

Na zaplecze noclegowe Hotelu Stok składa się 205 jedno- i dwuosobowych pokoi typu de lux, studio oraz apartamentów. Wszystkie znajdujące się w obiekcie pokoje są wyposażone w klasyczne meble i utrzymane w piaskowych odcieniach. W każdym z nich znajduje się minibar, sejf i część wypoczynkowa. Urozmaicone śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w jednej z trzech hotelowych restauracji, które oferują dania kuchni polskiej, regionalnej oraz międzynarodowej. Na terenie przylegającym do hotelu goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania.

Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej Hotelu Stok udziela Agnieszka Papińska, e-mail: a.papinska@hotelstok.pl, tel. 33 856 40 33.