Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Stok

Jawornik 52A, 43-460 Wisła
www.hotelstok.pl

Skontaktuj się z obiektem

Weronika Matula 33 85...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Stok

Nowe sale konferencyjne i przestrzeń eventowa w sercu Beskidu Śląskiego

Data aktualności: 22-02-2018

  • Nowe sale konferencyjne i przestrzeń eventowa w sercu Beskidu Śląskiego - Hotel Stok

    W położonym w Wiśle czterogwiazdkowym Hotelu Stok  z końcem roku otwarto 2 przestronne sale konferencyjne. Sala Biznesowa C pozwoli na przygotowanie konferencji na 200 uczestników w układzie kinowym, w Sali Weneckiej można natomiast zaaranżować sympozjum na maksymalnie 350 osób w tym samym ustawieniu. Do dyspozycji organizatorów oddano również 1300 mkw. powierzchni wystawienniczej, której warunki techniczne pozwalają na prezentację najnowszych modeli samochodów. Sprawdzi się też podczas pokazów mody, koncertów czy targów. 

     

     

    Nowe przestrzenie konferencyjne wraz z działającymi już wcześniej 13 salami konferencyjnymi dają możliwość zorganizowania zarówno mniejszych spotkań biznesowych na 10 osób, jak i większych wydarzeń nawet na 420 gości. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: