Trzygwiazdkowy Hotel Best Western Symfonia to nowoczesny i komfortowy obiekt położony w Osjakowie na terenie Portu 8, stanowiącego Miejsce Obsługi Podróżnych przy międzynarodowej trasie nr 8 łączącej Warszawę z Wrocławiem.

Nowy hotel oferuje 35 luksusowo wyposażonych i klimatyzowanych pokoi - w tym dwa apartamenty oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyróżniają się stylem i elegancją. Pokoje są klimatyzowane oraz komfortowo wyposażone, m.in. w telewizory LCD, szeroki wybór kanałów telewizji satelitarnej, zestawy do przygotowywania kawy i herbaty, sejfy oraz bezpłatny dostęp do Internetu.Best Western Symfonia posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne, w skład którego wchodzą sale konferencyjne o powierzchni kolejno 80 i 300 m.kw. przystosowane do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz bankietów.

     

W hotelu znajduje się też  restauracja Serena dysponująca 200 miejscami, która oferuje wykwintne dania polskiej oraz międzynarodowej kuchni. Jest idealnym miejscem na organizację firmowego lunchu, uroczystego bankietu oraz eleganckiego, kameralnego przyjęcia. Hotelowy bar zaprasza na wyszukane drinki, starannie wyselekcjonowane wina oraz wysokogatunkowe alkohole.

Hotel Best Western Symfonia dba  także o aktywny wypoczynek swoich gości. Atrakcyjne usytuowanie Hotelu w dolinie rzeki Warty, która jest częścią Międzynarodowego Szlaku Bursztynowego, pozwala spędzić wolny czas na łonie przyrody. Skorzystać można z takich atrakcji jak:

·    Spływy kajakowe z przerwą na ognisko ·    Paintball ·    Jazda konna ·    Nordic walking ·    Wycieczki rowerowe i piesze ·    Wędkowanie ·    Tereny łowiecki

źródło: http://bestwesternsymfonia.pl