Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Symfonia

Częstochowska 53a, 98-320 Osjaków
www.hotelsymfonia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Błaszczyk Sales & Marketing Director 0048 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Symfonia

Nowa funkcjonalność dla branży motoryzacyjnej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa funkcjonalność dla branży motoryzacyjnej - Hotel Symfonia

  Hotel w Osjakowie wzbogacił się o salę konferencyjną z możliwością wjazdu samochodem do środka.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Ta informacja zainteresuje przede wszystkim przedstawicieli branży MICE oraz firm motoryzacyjnych planujących konferencję, spotkanie, szkolenie czy wprowadzenie nowego modelu na rynek. - Na obecną chwilę nasz hotel dysponuje już trzema salami konferencyjnymi oraz nową, czwartą, "dużą" z możliwością wjazdu do środka - mówi Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu Best Western Symfonia Maciej Spychalski. - Całe przedsięwzięcie było przygotowane w oparciu o badania jakie prowadziliśmy z osobami z szeroko rozumianej branży MICE. Taki obiekt był bardzo potrzebny na rynku w tej części Polski. Dodatkowo posiadamy własny duży ogrodzony i zamknięty parking dla samochodów osobowych oraz TIR z możliwością aranżacji, z łączną powierzchnią ok. 300 m na 100 m,  doskonale nadający się na crash testy - dodaje Maciej Spychalski.

  Trzygwiazdkowy Hotel Best Western Symfonia to obiekt położony w Osjakowie na terenie Portu 8 przy międzynarodowej trasie nr 8 łączącej Warszawę z Wrocławiem. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 35 klimatyzowanych pokoi, w tym dwa apartamenty oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel specjalizuje się również w organizacji spotkania biznesowych i konferencji.

   


  źródło: www.bestwesternsymfonia.pl

Oferty specjalne