Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Symfonia

Częstochowska 53a, 98-320 Osjaków
www.hotelsymfonia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Błaszczyk Sales & Marketing Director 0048 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Symfonia

Drugi pod względem jakości obsługi hotel w Polsce

Data aktualności: 03-12-2012

 • Drugi pod względem jakości obsługi hotel w Polsce - Hotel Symfonia

  Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w województwie łódzkim otrzymał wyróżnienie w organizowanym przez firmę Global Hotels & Travels plebiscycie branży hotelarskiej Best Hotel Award 2012. Obiekt zajął II miejsce w kategorii "Obsługa".

   

   

   

   

   

   


  Trzygwiazdkowy Hotel Best Western Symfonia mieści się w Osjakowie, przy trasie nr 8 łączącej Warszawę z Wrocławiem.  Obiekt specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych, konferencji i imprez okolicznościowych. W hotelu mieszczą się cztery sale konferencyjne o powierzchni: od 80 do 300 mkw., a do jednej z nich można wjechać samochodem, np. w celu jego prezentacji. Pomieszczenia zostały przygotowane z myślą o szkoleniach, konferencjach, prelekcjach, spotkaniach biznesowych i wykładach z udziałem do 200 osób. Sale posiadają przesuwny system ścian, są również specjalnie wyciszone. W cenie wynajmu sali jej użytkownicy mogą korzystać z flipchartu, ekranu projekcyjnego, wskaźnika laserowego, mikrofonu bezprzewodowego oraz hotelowych komputerów.

  Do dyspozycji gości uczestników odbywających się w obiekcie wydarzeń hotel oddaje 100 miejsc noclegowych w 35 klimatyzowanych pokojach, w tym dwów apartamentach oraz pokoju przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych. We wszystkich pokojach istnieje bezpłatny dostęp do internetu. Na terenie hotelu znajdują się bar oraz restauracja Serena specjalizująca się w potrawach kuchni polskiej i międzynarodowej. Dodatkowym atutem obiektu jest duży parking dla samochodów osobowych i autokarów. Na specjalne życzenie organizatorów konferencji obsługa hotelu jest w stanie przygotować imprezy integracyjne z dodatkowymi atrakcjami - m.in. spływy kajakowe z przerwą na ognisko, paintball, jazdę konną, nordic walking, czy wspólne wędkowanie.

  źródło: www.bestwesternsymfonia.pl

Oferty specjalne