Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szafir

Droga Rybacka 54, 84-104 Jastrzębia Góra
www.szafirhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Szafir

Nowe miejsce na konferencje nad morzem

Data aktualności: 10-04-2013

 • Nowe miejsce na konferencje nad morzem - Hotel Szafir

  Jeszcze w 2013 r. w Jastrzębiej Górze ruszy nowy hotel trzygwiazdkowy. W będącym nową odsłoną pensjonatu Willi Magnat obiekcie pojawi się nowoczesne zaplecze konferencyjne.

   

   

   

   

     Znajdujący się 100 metrów od plaży Hotel Szafir odda do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną, a także 45 pokoi z dostępem do bezprzewodowego internetu - w tym jeden przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - oraz kręgielnię i basen. Restauracja Hotelu Szafir będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i światowej, przygotowywanych ze świeżych warzyw, owoców, ryb i mięs. W lokalu będą mogły być organizowane imprezy okolicznościowe, a także imprezy tematyczne, bale i bankiety. W budynku znajdzie się winda, na jego dachu - ogród, a w podziemiach - wielostanowiskowy garaż.

  Ze względu na lokalizację w centrum Jastrzębiej Góry w budynku hotelu znajdą się także placówka banku oraz lokale usługowe. Cały budynek o nowoczesnej architekturze z elementami odwołującymi się do morskiego charakteru miejscowości będzie miał powierzchnię prawie 4,4 tys. mkw. Za jego projekt odpowiada gdyńska pracownia architektoniczna CKK Architekci.