Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szafir

Droga Rybacka 54, 84-104 Jastrzębia Góra
www.szafirhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Szafir

Szafir zaprasza na konferencje nad morzem

Data aktualności: 05-07-2013

 • Szafir zaprasza na konferencje nad morzem - Hotel Szafir
  Od początku lipca 2013 r. gości przyjmuje nadmorski hotel Szafir. Zlokalizowany w centrum Jastrzębiej Góry oferuje czterdzieści pięć pokoi i trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Obiekt gwarantuje kompleksową obsługę wszelkich spotkań biznesowych.
   
   
   
   
   
   
   
  Oferta konferencyjna hotelu Szafir to trzy klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, stały dostęp do internetu i najnowszej generacji system nagłaśniający. Hotel oferuje także obsługę gastronomiczną, ze specjalnie przygotowanym na potrzeby spotkań, menu.
   
  Trzygwiazdkowy hotel Szafir został, zgodnie z terminem, oddany do użytku z końcem czerwca 2013 r., pełnię sezonu letniego można więc wykorzystać by zorganizować konferencję nad morzem. Położony w centrum turystycznej miejscowości obiekt to doskonałe miejsce na wypoczynek, ale i twórczą pracę w komfortowych warunkach. Do dyspozycji gości, oprócz zaplecza konferencyjnego,  jest 45 przestronnych pokoi, restauracja i kawiarnia z drink-barem oraz podziemny parking. Od września 2013 r. będzie też można korzystać z hotelowej strefy SPA z basenem, saunami i gabinetami odnowy biologicznej.
   
  Budynek hotelu został zaprojektowany przez gdyńską pracownię architektoniczną CKK Architekci. Charakteryzuje się nowoczesną bryłą z elementami odnoszącymi się do  nadmorskiego charakteru Jastrzębiej Góry. W wystroju dominują, kojarzące się z morskimi klimatami, biele i błękity. Na terenie hotelu znajdują się przestronny ogród z domkiem grillowym i placem zabaw dla dzieci. Niewielka odległość zarówno od plaży, jak i centrum miejscowości z deptakiem, pozwala korzystać z wszystkich uroków nadmorskiej miejscowości.