Na przełomie stycznia i lutego 2013 r. na Suwalszczyźnie do użytku zostanie oddany trzygwiazdkowy obiekt z zapleczem konferencyjnym. Na parterze hotelu znajdzie się sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym, która pomieści 300 osób.

W pomieszczeniu będą mogły być organizowane konferencje, seminaria i sympozja, a także wesela, bale okolicznościowe oraz imprezy kulturalne. Obok pojawią się recepcją i restauracja na 160 miejsc, w której serwowane będą specjały kuchni polskiej i kuchni regionalnej przygotowane w oparciu o lokalne produkty.

W Hotelu Szyszko znajdzie się 140 miejsc noclegowych w 68 pokojach jedno-, dwu i trzyosobowych pokoi oraz apartamentach. Na pierwszym piętrze budynku w cieplejszych miesiącach czynny będzie taras rekreacyjno-wypoczynkowy z ogródkiem piwnym, który zapewni gościom hotelu odpoczynek na świeżym powietrzu. Na poziomie -1 znajdzie się zaplecze rekreacyjne z siłownią, spa, jacuzzi, saunami suchą i mokrą, biczami wodnymi oraz gabinetami odnowy biologicznej, w których goście obiektu będą obsługiwani przez przeszkolonych i certyfikowanych specjalistów. Tuż obok pojawią się klub nocny i drink bar z bogatą kartą drinków i alkoholi  z całego świata.

Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej obiektu można uzyskać pod adresem e-mail: marketing@hotel-szyszko.pl

źródło: www.hotel-szyszko.pl