Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szyszko

Innowacyjna 3, 16-400 Suwałki
www.hotel-szyszko.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Szyszko

Zorganizuj konferencje na 300 osób w nowo otwartym hotelu w Suwałkach

Data aktualności: 07-02-2013

 • Zorganizuj konferencje na 300 osób w nowo otwartym hotelu w Suwałkach - Hotel Szyszko

  15 stycznia 2013 r. miało miejsce uroczyste otwarcie Hotelu Szyszko. W trzygwiazdkowym obiekcie znalazła się sala konferencyjna mogąca pomieścić nawet 300 osób.

   

   

   

   

   

   


  Pomieszczenie zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, dzięki czemu mogą się w nim odbywać zarówno konferencje, szkolenia i warsztaty, jak również imprezy okolicznościowe.

  Hotel Szyszko dysponuje 140 miejscami noclegowymi w 68 pokojach jedno-, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Znajdująca się w obiekcie restauracja może pomieścić 160 gości. Lokal specjalizuje się w potrawach kuchni polskiej i regionalnej. Dania są przygotowywane z użyciem lokalnych produktów.
   
  W podziemiach budynku hotelu mieści się jego zaplecze rekreacyjne, na które składają się: siłownia, spa, jacuzzi, dwie sauny (mokra i sucha), bicze wodne a także gabinetyodnowy biologicznej. Na tym samym poziomie znajdują się klub nocny i drink bar.W cieplejszych miesiącach hotel odda do dyspozycji gości mieszczący się na pierwszym piętrze budynku taras rekreacyjno-wypoczynkowy z ogródkiem piwnym.

  źródło: Hotel Szyszko