Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Tatra

Cyrhla 34, 34-500 Zakopane
www.hoteltatra.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Tatra

O pięć sal konferencyjnych mniej w Zakopanem

Data aktualności: 18-03-2015

  • O pięć sal konferencyjnych mniej w Zakopanem - Hotel Tatra

    Zła wiadomość dla organizatorów konferencji w górach. Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego postanowił o zamknięciu hotelu Tatra na Cyrhli w Zakopanem. Powodem wydania nakazu rozbiórki hotelu jest zbyt duża wysokość budynku.

     

    Jak informuje gazetakrakowska.pl, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowalnego uznał budynek za zbyt wysoki, by mógł stać w tej części miasta, czyli na Cyrhli – tam budynki nie mogą przekraczać 16 m wysokości. Co więcej, hotel funkcjonuje bez pozwolenia na użytkowanie ani odbioru straży pożarnej, a to oznacza, że działalność była dotąd prowadzona nielegalnie. Jednak właściciel hotelu Tatra przekonuje, że sprawa jest wynikiem „niejasności w miejscowym planie zagospodarowania”, dlatego inwestor odwołał się od decyzji Inspektoratu o rozbiórce budynku. Sprawa jest w rękach Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Krakowie.

    Hotel Tatra w Zakopanem jest dość sporym obiektem, działającym od kilku miesięcy i przyjmującym zarówno gości poszukujących rekreacji, jak i gości biznesowych. Dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 620 mkw. Największa z sal mierzy 320 mkw. i pomieści jednocześnie 250 osób w ustawieniu teatralnym. Prócz niej na zaplecze konferencyjne składają się dwie większe sale mierzące 150 i 90 mkw. oraz dwie mniejsze mieszczące po ok. 30 osób. Hotel oferuje 237 miejsc noclegowych w 99 pokojach. Ponadto, w obiekcie znajduje się kręgielnia, restauracja, basen oraz spa.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: