Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Tęczowy Młyn

Zakładowa 4, 25-670 Kielce
www.teczowy.com

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Skowerska Kierownik Marketingu i Sprzedaży 41335...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Tęczowy Młyn

Nowa sala konferencyjna w Kielcach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala konferencyjna w Kielcach - Hotel Tęczowy Młyn

  Hotel Tęczowy Młyn powiększył się o najnowocześniejszą salę restauracyjno-konferencyjną w Kielcach. Sala o powierzchni blisko 250m2 wykorzystywana jest na organizację zarówno bankietów i imprez rodzinnych jak i konferencji, sympozjów, szkoleń firmowych i spotkań biznesowych.

   

   

   

   

   

   

  Dzięki systemowi mobilnych ścian, sala w błyskawicznym tempie może być zamieniana na dwie mniejsze. Każda w ten sposób zaaranżowana powierzchnia posiada własny system nagłaśniająco-multimedialny.

  Powstała tu również oddzielna sala VIP, wyposażona w 60 calowy odbiornik TV oraz system kina domowego. Docenią ją z pewnością ci, którzy poszukują miejsca dyskretnego, o wysokim standardzie a jednocześnie lubiący dobrą kuchnię i profesjonalizm obsługi.

  Połączenie przestrzeni gastronomicznej, konferencyjnej z usługami hotelowymi stanowi wygodne rozwiązanie dla organizatorów szkoleń i eventów. Pod jednym dachem będzie można zorganizować duże konferencje nawet dla 300 osób.

  Hotel przygotowuje się już również na przyjęcie kibiców chętnych do wspólnego przeżywania Mistrzostw Euro 2012. Na trzech ekranach, o powierzchni prawie 5 m2 każdy, wyświetlane będą transmisje „na żywo”.

  Hotel mieści się vis a vis Targów Kielce, przy ulicy Zakładowej.

   

   

  źródło: www.teczowy.com

  Galeria

  • Nowa sala konferencyjna w Kielcach - Hotel Tęczowy Młyn
  • Nowa sala konferencyjna w Kielcach - Hotel Tęczowy Młyn

Oferty specjalne

 • KOLACJA W CENIE NOCLEGU*

  Oferta dotyczy osób podróżujących służbowo. Pakiet zawiera nocleg w pokoju jednoosobowym, śniadanie, kolację. Cena pakietu 199 zł/osobę. *Prosimy sprawdzić dostępność pakietów promocyjnych poprzez moduł rezerwacji on-line *Promocja nie obowiązuje w terminach imprez targowych Targów Kielce