Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Tęczowy Młyn

Zakładowa 4, 25-670 Kielce
www.teczowy.com

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Skowerska Kierownik Marketingu i Sprzedaży 41335...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Tęczowy Młyn

Unikalny program lojalnościowy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Unikalny program lojalnościowy - Hotel Tęczowy Młyn
  Trzygwiazdkowy kielecki hotel zaprasza do udziału w programie lojalnościowym "Tęczowy Profit", którego uczestnicy po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów mają możliwość ich wymiany na atrakcyjne nagrody.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak informują przedstawiciele hotelu, "Tęczowy Profit" został stworzony z myślą o stałych klientach obiektu po to, by podziękować im za zaufanie, jakim obdarzają hotel. Udział w programie umożliwia zbieranie punktów przez osoby dokonujące rezerwacji noclegów i innych usług hotelowo-gastronomicznych i ich wymianę na nagrody.
   
  Zasady programu "Tęczowy Profit" są bardzo proste. Każda złotówka wydana na usługi noclegowe, gastronomiczne, parkingowe, konferencyjne, szkoleniowe i cateringowe w Hotelu Tęczowy Młyn przeliczana jest na punkty, które gromadzą się na koncie. Uczestnicy programu sami decydują, na co chcą przeznaczyć uzbierane przez siebie punkty. Aby przystąpić do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej hotelu pod adresem www.teczowy.com.
   
  Hotel Tęczowy Młyn znajduje się przy ul. Zakładowej w Kielcach, w poblizu wejścia głównego na teren Targów Kielce. Obiekt posiada 100 pokoi dla gości, restaurację z salą VIP, bar, 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz salę VIP. Dzięki mobilnym ścianom istnieje możliwość dostosowania układu sal do potrzeb klienta. Na wyposażenie sal konferencyjnych składają się: rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, laptop, telewizor, odtwarzacz DVD. Okna w pomieszczeniach mogą być zaciemniane. Sale posiadają oświetlenie konferencyjne I bankietowe, nowoczesny system nagłaśniający, posiadają także bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu. Przez cały czas odbywających się w hotelu wydarzeń wykwalifikowany personel służy organizatorom konferencji pomocą techniczną.
   
  Dodatkowych informacji na temat programu "Tęczowy Profit" oraz oferty konferencyjnej hotelu Tęczowy Młyn udziela dział marketingu i sprzedaży, tel. 41 335 21 51, e-mail: marketing@teczowy.com.
   
  źródło: www.teczowy.com

Oferty specjalne

 • KOLACJA W CENIE NOCLEGU*

  Oferta dotyczy osób podróżujących służbowo. Pakiet zawiera nocleg w pokoju jednoosobowym, śniadanie, kolację. Cena pakietu 199 zł/osobę. *Prosimy sprawdzić dostępność pakietów promocyjnych poprzez moduł rezerwacji on-line *Promocja nie obowiązuje w terminach imprez targowych Targów Kielce